Wpis z mikrobloga

Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi. Minister do spraw bezpieczeństwa grozi z sejmowej mównicy opozycji, że powinni wszyscy siedzieć w więzieniu. Premier zaczyna przebąkiwać o Polexit. Polska 2020.

Czy są tu jacyś miłośnicy PiS? Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza osoby pamiętające PRL.

#polska #pis #kaczynski #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka
noitakto - Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli ch...

źródło: comment_1605771907JCD9zWcNv2Hesl4NvKCZD5.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@noitakto: co prawda nie jestem za pis ale tak bardziej mi po drodzę w prawo niż w lewo jeśli już miałbym wybierać. Problem w tym, że na wykopie jesteś albo prawak albo lewak. Wystarczy, że nie podążasz za protestami, to jesteś prawak, wyznawca pisu i cholera wie co jeszcze. Śmieje się tu z boku i obserwuje te wasze wojenki.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: nie masz nic innego do roboty tylko śledzić na wykopie kto jest za PiSem? PiS wygrał wybory i choćby się lewaki zesrały to realnie za 3 lata można zmienić władze, a nie robić przewrót, dopóty opozycja nie zaproponuje czegoś sensownego dla zwykłych prostych i uczciwych ludzi, a nie tylko dla warszawskich cwaniakow i deweloperów to mogą mieć problem z wygraniem wyborów
  • Odpowiedz
@Zapaczony:
Odwal się ode mnie.
To, że przedstawiam retorykę pis vs tvn, vs tv US, nie oznacza, że jestem ich królikiem.
Niestety, pseudo wolnościowe króliczki z wykopków.pl mają odmienne zdanie.
Nigdy nie głosowałem za pis i po.
Jednak wbijam się w wojenki przeciw pis, bo to
  • Odpowiedz
inflacja na poziomie tym co jest teraz pokazuje jeszcze siłe gospodarki i że sa jeszcze pieniądze na rynku mimo kryzysu

@taddy-kolargol: XDDDDDD
Inflacja bezpośrednio nie jest korzystna dla obywatela bo powoduje że wszystko ma droższe i mniej kupi za swoją wypłatę. Jeżeli obywatel jakoś wprost proporcjonalnie do inflacji dostaje podwyżki to inflacja jest korzystna dla niego jeśli wziął jakiś kredyt ale takie założenie jest prawdziwe w niektórych zawodach, w służbie publicznej podwyżek nie ma, progi podatkowe się nie zmieniają.
Inflacja ma korzystny wpływ na gospodarkę ale to nie studnia bez dna, nie możesz podbić sobie jak chcesz inflacji celem wzrostu, bo zmusza oszczędzających do wydawania pieniędzy i do jego obiegu. Czy w Polsce trzeba zwiększać inflacje bo Polacy za dużo oszczędzają?
https://finanse.rankomat.pl/poradniki/europejczycy-oszczedzanie-czy-zycie-na-kredyt/
Szary koniec, Polacy żyją na kredyt, zmuszać bardziej ich się
  • Odpowiedz