Wpis z mikrobloga

@seeksoul: może i masz poniekąd rację, że niektórzy byli lekko przerobieni, przykładowo Martins, ale taki Adriano to był zawodnik na zbliżonym poziomie jak Thierry Henry z dużym jeszcze potencjałem do wykorzystania.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bojacek: jeśli chodzi o gry piłkarskie, to pes6 jest do tej pory niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o grywalność i frajdę z gry. Próbowałem po drodze wiele pesów i fif, ale to nie to. Gra 11/10.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bojacek: Pamiętam przeskok z FIFY 07 na PES 5 (paradoksalnie, owa FIFA wyszła rok po nim). To było jak przesiadka z Malucha do Mercedesa S klasy. Nawet nie wiem jak to ubrać w słowa, niech ktoś zagra w GTA III (która nadal jest bardzo grywalna btw), a później w GTA IV albo V, to był przeskok tego rozmiaru.
  • Odpowiedz
@Bojacek Co przyjadę do Ziomeczka to cały czas grane 1 vs 1. Dodatkowo "Klasyczni zawodnicy " i jak w Brazyli do Adriano doda się Palma (Pele) i Zilre to jest potega, a nie drużyna
  • Odpowiedz
@Bojacek: O Panie to była giera! Jeżeli ją opanowałeś byłeś królem osiedla i potrafiłeś strzelać bramki z rogów wolnych zza połowy wystarczyło mieć trochę autyzmu i wykorzystywać pewne punkty na boisku, następne części już to powoli likwidowały i grała przypadkowość padało coraz mniej spektakularnych bramek każda była inna gra traciła tą magię bo wyniki meczów coraz bardziej zależały od farta nie od umiejętności gracza no i magia prysła... Teraz w najnowszych
  • Odpowiedz