Wpis z mikrobloga

@wutan
@Creative3000
Ale jak najbardziej każdy może pić co chce. Jeden niech sobie pije koczkodana a inny Tyskie. Nikt nikomu nie broni.
Nikt się nikomu "nie #!$%@? w miskę" tylko, jak ktoś się tą "miską" obnosi i woła ponad 7 tys osób, żeby się pochwalić ile on tego kupił bo hehe tanio to normalne nie jest.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veldrinn: Ja się niczym tutaj nie chwalę i nigdy tego nie robiłem. Po prostu dostrzegłem te promocje i stwierdziłem że warto się podzielić taka informacja. A czym kto się tu chwali to mi dynda koło moszny :D
  • Odpowiedz
@Positano1: A ty sobie gościu ogarnij temat, ze nie każdy chce być wołany kilka razy bo januszerka chce się pochwalić, że pojechała o 5 rano, żeby kupić 6 kartonów tyskiego bo tanioooooo!!!1 Chcesz? kupuj, twoje prawo, ale nie musisz się tym chwalić przed kilkoma tysiącami osób.

@Creative3000: Ja nie piję do Ciebie tylko do tych, którzy to robią.

A czym kto się tu chwali to mi dynda koło
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veldrinn: Na szczęście mam większe problemy i zmartwienia niż przejmowanie się tagami i powiadomieniami na wykopie :P Niech sobie piją i wstawiają nawet płyn hamulcowy, nie moje życie nie moja sprawa. Proponuję trochę dystansa w mordę jeża :)
  • Odpowiedz
@veldrinn: gościu to jest mikroblog i tutaj możesz sobie postować co chcesz po to masz czarno żeby umieszczać tam tagi i osoby które cie nie interesują ludzie tu wrzucają zdjęcia stóp nsfw gołe baby lolity zdjecia transów jakieś #!$%@? zdjęcia atencjuszek swego czasu pojawiała się pedofila cenzo pape, a ty się przywalasz o kontent zakupowy tanich piw XD weź sie ogarnij co XD
  • Odpowiedz
@Creative3000: Robale się rzucą, ale jeden #!$%@? co tam kupisz czy Henka czy Tatrę to wszystkie tam smakują jak woda z domieszką gównianego spirytu. Browary z marketu nie wiem dlaczego, ale są zawsze jakiejś gorszej jakości niż te dostarczane do małych sklepów czy stacji paliw. Jak kupny browar to tylko ze stacji.
  • Odpowiedz