Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Prawdziwy_Wizjoner: No tak, w tym sporze jedna strona chce kompletnie wyprzeć jakiś procent społeczeństwa ze sfery publicznej, a druga stara się bronić podstawowych praw człowieka. Wydaje mi się, że wybór strony może tutaj wynikać ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości, ale jeśli wolisz udawać, że nic takiego nie ma miejsca, to symteryzm jest opcją w sam raz dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prawdziwy_Wizjoner: To się nazywa homofobia i nie ma to nic wspólnego z poglądami politycznymi. Ja też mam fobię, a nawet dwie (inne oczywiście) i nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby uzależniać od nich swoje poglądy. Chyba, że z jakiegoś powodu bardzo chciałbym te fobie pogłębić, czyli zrobić sobie długotrwałą krzywdę psychiczną, to bym tak robił właśnie, że bym uzależniał swoje codzienne decyzje od obiektów swojego lęku ( ͡° ͜
@Prawdziwy_Wizjoner: rozumiem, ze nie korzystasz z uslug google, youtube, facebooka, netflixa, ubera czy twittera? W HM nie.kupujesz? Coca coli nie spozywasz? Czy tak se tylko, wiesz, JP50% bo troche przypau?
Albo wiesz, co... nie odpowiadaj, tylko predziutko, w podskokach, #!$%@? na #czarnolisto. Bedzie spokoj.
@Prawdziwy_Wizjoner: Nie jestem lewakiem, pojęcie wolności nie jest mi obce i wcale nie neguję wolności wyboru. Ty sobie tą wolność wyboru odbierasz w pewnym stopniu, bo decyzja, do której kawiarnii pójdziesz podjęta na podstawie smaku kawy, jakości obsługi itp. byłaby dla ciebie realnie bardziej korzystna, a ograniczając swój wybór z powodu czegoś, co nie ma związku z tą kawiarnią (np. poglądy właściciela), nie możesz już na przykład wybrać dla siebie najlepszej
@Demaxian mimo wszystko i tak rozwala mnie fakt, że firmy muszą udowadniać tolerancyjność na każdym kroku. Takie czasy, gdzie wrzucanie logo z tęczą robi ogromną różnicę dla odbioru