Wpis z mikrobloga

Rok 2020, ilość spermiarzy, cucków, kukoldów i reszty #!$%@? osiągnęło apogeum swoich możliwości... ale może od samego początku.

Pamiętasz, gdy byłeś dzieckiem/gimnazjalistą/licealistą to mama mówiła ci, że na miłość trzeba poczekać? Kobieta, która ci to mówiła nie miała dostępu do Tindera, Badoo czy chociażby Sympatii. Natura jest okropna
przez co mogę spokojnie stwierdzić, że zawdzięczasz swój byt tylko i wyłącznie dzięki czasom gdy nie było hipergamii i wszechobecnego chamstwa do płci męskiej. Innymi słowy, w dzisiejszych czasach NIGDY byś się nie narodził...

Niestety będę musiał ci podać czarną pigułkę o gorzkim smaku, która pomoże ci dostrzec prawdę. W dzisiejszych czasach NIGDY nie dokonasz aktu kopulacji z inną osobą oraz NIGDY nie będziesz prawdziwe pożądany przez drugą osobę.

Spokojnie, prawda jest taka, że NIGDY nie miałeś szansy zdobyć swojej szarej myszki. Wygląd to wszystko i to po prostu są suche fakty. Twój ryj definiuje kim/czym jesteś. Jeśli jesteś <6/10 to w najlepszym wypadku będziesz traktowany jako materia nieożywiona, a w najgorszym jako beciak bądź śmieć genetyczny (oba są na równi złe).

Gdy ty bałeś się podejść do koleżanki w szkole i spytać się jej o godzinę to w tym samym czasie Oskar D. o masywnym łuku brwiowym, żuchwie wyrzeźbionej przez samego Fidiasza, przenikliwym wzroku padającym z łowieckich oczu i (tu nikogo nie zaskoczę) niespotykanym wcześniej charakterem przetrzebiał wnętrzności młodej Julii i jasnowłosej Adrianny.

Dodam jeszcze, że charakter Oskara jest tak wielki, że potrafi wyrządzić poważne szkody wewnątrz organizmu, ale... o tym dobrze wiedzą kobiety/nastolatki, które dostąpiły przywileju spotkania się z twarzą w twarz z takim ułożonym chłopcem.

To ostateczny koniec dla wszelako rozumianego incelstwa i podczłowieczeństwa.


#blackpill #przegryw ##!$%@? #incel #niebieskiepaski #stulejacontent #takaprawda #hipergamia #rozowepaski
AbZu_Raymond - Rok 2020, ilość spermiarzy, cucków, kukoldów i reszty #!$%@? osiągnęło...

źródło: comment_1605674765di6jpZVBLJbOWbhhkmy4J2.jpg

Pobierz
  • 33
@Tomek733 Warszawa zawsze rządziła się innymi prawami niż reszta Polski.

@Lorenzo_von_Matterhorn Chleb głodnemu na myśli...

@WolfSky Gość na zdjęciu też rucha, pytanie brzmi czy jest czym się chwalić?

@Fighter_forGlory Oddawanie nasienia w poduszkę nie zalicza się do "ruchania".

@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Smutne.

@Krynicka A czy ja napisałem że to złe? Gość znalazł partnerkę NA SWOJE MOŻLIWOŚCI ATRAKCYJNOŚCI HMMMM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fighter_forGlory O mamy obrazę Ad Incelum - typowy normik. W zasadzie niczym się nie różnimy, tylko że ja przyznaje się to nie ruchania a ty zakrzywiasz swoje myślenie tym że zamiast walić w chusteczkę to nalałeś do zlewu i przekuwasz to w mistyczne R. U. C. H. A. N. I. E