Wpis z mikrobloga

Mireczki tak na szybko po powrocie ze sklepu stacjonarnego zapach-orientu.pl, który pojawił się dziś na tagu

Na wstępie napiszę, że to nie jedyny sklep z arabskimi śmierdzelami w Wawie, drugi to sklep Ottomani na ul. Kierbedzia który też serdecznie polecam (sami sobie wejdźcie i porównajcie asortyment i ceny, który wam bardziej odpowiada)

Ale wracając do Zapachu-orientu. Sklep, a w zasadzie część showroomu jest wielkości większego kiosku ruchu. Sklep funkcjonuje od dzisiaj, nie ma jeszcze żadnych szyldów czy reklam i ogólnie właściciele byli bardzo zdziwieni że ktoś ich odwiedził (byłem chyba pierwszym klientem) i od razu zaczął recytować fragrantice z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wnętrze wygląda jak na picrel. + ściana z zapachami Orientici i olejkami Al Haramaina, ale właściciele mówili że na zapleczu mają wszystkie zapachy ze strony internetowej do testowania więc można śmiało pytać.

Ogólnie bardzo mili ludzie, pogadaliśmy trochę o Arabach, konkurencji Notino i ich cenach, polecili jakieś zapachy dla mojej różowej, która jest zielona w temacie niczym flakon GITa. Zapaszają do testowania, śmiało można przyjść spryskać się na globala i nikt nie będzie się na nas dziwnie patrzył niczym ochroniarz z Douglasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drugi temat to zapachy Orientica - zastanawiam się dlaczego do tej pory nikt o nich tu nie wspominał (oprócz Felixa i Leather Oudh), imho to odkrycie na skale Cyrusa Writera. Za 25zł dostajemy 30 ml perfum w bardzo ładnym flakoniku, świetnie naśladujące inne zapachy w dodatku z dobrymi lub bardzo dobrymi parametrami. Polecam je powąchać w odwiedzając któryś z powyższych sklepów.
Sam dziś wyszedłem z flakonem Mumayaz (klimaty SMW ale bez róży, ktorej nie znosiłem w innych klonach),
Leaher Oudh - Tuscan Leather z mniejszą ilością maliny
Waterfall - Cool Water na sterydach (taki proszek do prania ale z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Violet Oud - mojej różowej się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno klon Hypnôse od Lancome


#perfumy
Zabi96 - Mireczki tak na szybko po powrocie ze sklepu stacjonarnego zapach-orientu.pl...

źródło: comment_1605636631cKNb9Sqdi5YQuLRwEebcj8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Mumayaz


@Zabi96: Jak tam parametry tego araba? Arabskie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z którymi klonami miałeś do czynienia, Al Wisam Day? Słyszałem o tym zapachu, ale jakoś nigdy nie zaryzykowałem blindbuya. Zarówno SMW, jak i AWD leżą na mnie słabo. Liczyłem nieco na Xerjoffa i jego Mefisto, ale niestety też bez szału.
  • Odpowiedz
@ZnubionekFan: L'Aventure Blanche i Writer White, AWD wąchałem jedynie na blotterze dawno w Notino. Co do parametrów trudno mi się wypowiedzieć bo godzinę temu wyszedłem ze sklepu na dodatek z nosem ślepym ja Stevie Wonder po wąchaniu kilkunastu blotterów które mi Pani wciskała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest też wersja w olejku, możliwe że bardziej trwała
  • Odpowiedz
@Zabi96: Pisałem nawet, że dziwię się brakowi hypu na Orienticę, bo to jest hidden gem. Podejrzewam, że jeszcze trochę ceny pójdą do góry, bo i popyt wzrośnie
  • Odpowiedz
@studentskyyy: bardzo radosny i niesamowicie owocowy zapach, dla mnie pachnie jak dojrzała gruszka z ananasem, delikatnie orientalny; unisex skręcający lekko w damską stronę, ale arcyprzyjemny dla nosa + trwałość i projekcja jest ponadprzeciętna (mowa o CPO)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@studentskyyy: @studentskyyy: Ja mam taki problem z CPO że trudno je dozować w odpowiedniej ilości, raz posmaruje za dużo i zapach bardzo męczy, drugi raz rolka jest sucha i za mało nałoży na skórę i zapach zaraz znika
Atomizer to atomizer, zawsze 3, 4, 5 strzałów i każda aplikacja jest taka sama i nie muszę się martwić że kogoś otruje w pracy
  • Odpowiedz
@Zabi96: Mieli kiedyś markę Auphorie z Malezji. Marka zgarnęła kilka lat temu Art & Olfaction Award nie pamiętam dokładnie za które perfumy, mają to jeszcze?
  • Odpowiedz
Auphorie


@kyloe: Widzę że na stronie mają kilka zapachów, ale stacjonarnie ich nie widziałem. Możliwe że mają je schowane ale jest możliwość strzału testowego
  • Odpowiedz