Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej co może się dziać mojego staremu? Jest alkoholikiem z takim systemem picia że w domu prawie ciągle pijany, ale w pracy nie. Gdzieś od roku ciągle (z mniejszym lub większym nasileniem) smarka, beka, kaszle, kicha, chrapie, stęka itd., nawet oddycha bardzo głośno. Strasznie obleśne to jest (do tego śmierdzi strasznie, robi jakieś dziwne rzeczy, no mieszkam z żulem po prostu), on to chyba robi specjalnie żeby wszystkich zdenerwować, ale też tego smarkania, kaszlenia i kichania to raczej sobie nie wymyślił. Jak to możliwe, że on ma jakieś przeziębienie/grypę/inną chorobę od roku?
#dda #alkoholizm #patologiazmiasta #patologia #zdrowie #przegryw #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb3881eb34ca7000a1a8036
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
OP: jego stary umarł jak mial 50 lat, tez chyba przez alkohol (przynajmniej czesciowo). a on wlasnie ma 50 lat teraz. refluks moze troche pasowac. wodobrzusze nie wiem, no mu bebzon wywalilo w ostatnich latach ale nie wiem czy to przez tego typu chorobe. nie bede go wysylal do lekarza, #!$%@? mam w niego, nawet z nim nie rozmawiam

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua