Wpis z mikrobloga

Mirki,

Kompletnie sie na tym nie znam. Jakie opony całoroczne do samochodu? :) Do tej pory miałem całoroczne, 3 lata na nich jeździłęm i bylem zadowolony, ale samochod sprzedałem i nie pamietam co to za marka była :D

Pacjent Civic IX 1.8

#samochody #honda #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: Ja mam Dębice i też jestem zadowolony. Ale jest jeden minus czasami na mokrej nawierzchni mam wrażenie, że ABS włącza się szybciej niż powinien. Ale czy to kwestia opony całorocznej to nie wiem.
  • Odpowiedz
@Aerwin: ja ze swojej strony polecam Nexen N'blue 4 seasons - poczytałem sporo testów i z niższej półki cenowej wypadały najlepiej, jak na razie jeżdżę od 2-3 miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerwin: Z całorocznych miałem Bridgestone WeatherControl i polecam - super na deszczu, na suchym i śniegu też spoko, niestety beznadziejne na lodzie i głośne na kostce. Czasem jeżdżę też autem z Nokianami Weatherproof - spoko na deszczu i suchym, w warunkach zimowych nie korzystałem. Z tym, że w obu przypadkach rozmiar mniejszy niż twój, bo R14 (Bridgestone 185/60, Nokiany 165/65), a w Civiku to pewnie masz szerokość gum 200+ i
  • Odpowiedz
@Aerwin: Goodyear miałeś.:)
Ogólnie to na opony nie oszczędzaj, płacisz za bezpieczeństwo.
Kolega poleca Dębice, drugi Michelin. Może Yokohama będzie miała też coś godnego uwagi.
Send nudesa nowej bryki.:)
  • Odpowiedz