Wpis z mikrobloga

@Flypho nie zagłębiałem się, staram się unikać patologii, nawet jeśli w rodzinie się trafi XD
Jedyne co wiem, to że ona była właśnie koło 15, a on miał pod 18 jakoś (albo zaraz przed 18, albo miał 18 już), ale nie interesowałem się co tam się dokładnie działo ¯_(ツ)_/¯
@woligater123: Ja #!$%@?ę i takie wsiury zawłaszczyli sobie właśnie bycie patriotą czy w ogóle Polakiem. "PiS taki fajny, ile doł, a dodatkowo biją pedauow po głowie, hehe Kult a co to, jo sie pytoł to w remizie nikt nie słyszoł o jakimś kulcie, co to sekta jaka xD BÓG HONOR OJCZYZNA, a tera ido nienawidzić wszystkich co to nie klękają przed PiSem jak pan bozia przykazał."
@woligater123: warto dodac ze różal w jednym z odcinkow jak pokazywał komus swoje konie, przedstawił jednego że był bardzo zaniedbany i mówił że to jednego takiego tuza z discopolo, odkupił go przed rzezią
nie chciał podać ksywy ale powiedział "majteczki w kropeczki lalalala"
typ jest milionerem, a szkodował na konia, zapuścił go i zamiast o niego zadbać chciał go sprzedać do rzeźni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuciferMorningstar: @Flypho: Art. 200. [Seksualne wykorzystanie małoletniego]
§ 1.
Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

No i o co te kłótnie, powyżej 15 można i tyle ¯\_(ツ)_/¯