Wpis z mikrobloga

Tylko kretyn albo ktoś kto juz ma bańke by sie nie zgodził


@jarema87: Nie debil, tylko człowiek, który ma swoją godność. Ja wiem, że na wykopie takie pojęcia są abstrakcyjne, ale jednak nadal istnieją i powinno się je brać pod uwagę.
nie zapominajmy o kilku tygodniach patusiarskiego #!$%@? jak to kogoś nie #!$%@? i co z niego zostanie do wszystkich możliwych #!$%@? kanałów YT, kontrakt pewnie na x interakcji w social media z amebami itp. Jakby to było tylko te 10 minut to bym sam się pewnie zdecydował ale to gówno jest poniżej nawet robackiej godności


@tigga: Jakoś nie widziałem tego "patusiarskiego #!$%@?" i "interakcji z amebami" ze strony Popka czy Soboty,
celebryci idą tam, by przytulić sporą ilość pieniędzy za publiczne upokorzenie się.


@Sonnenschutzsysteme: No tak, bo ktoś kto wchodzi do oktagonu żeby się sprawdzić w bójce na sportowych zasadach (i jeszcze za to uczciwie zarobi) idzie tam by przytulić sporą ilość pieniędzy za publiczne upokorzenie się.
@Back_Space: Jestem takim obrońcą celebrytów, że śmiem twierdzić, iż dają sobie obić mordę dla pieniędzy, co mało wspólnego z godnością. Argumentowałeś, że to jedynie sprawdzenie się w walce na sportowych warunkach, ale to ja oburzyłem się atakiem na celebrytę. Try harder xD
@Sonnenschutzsysteme: Jestem takim obrońcą wolnego rynku, że śmiem twierdzić, iż idą się sprawdzić na sportowych warunkach i uczciwie wziąć za to pieniądze. Argumentowałeś, że to jedynie przytulenie pieniędzy za upokorzenie się, ale to ja oburzyłem się atakiem na wolny rynek. Try harder xD
@Back_Space: Wypstrykałeś się z kreatywności. Zresztą, nawet kopiować dobrze nie potrafisz:

Jestem takim obrońcą wolnego rynku, że śmiem twierdzić, iż idą się sprawdzić na sportowych warunkach i uczciwie wziąć za to pieniądze


To jest spójne, właśnie tego spodziewałbym się po kucu.
@Sonnenschutzsysteme: Mówiąc wprost - przestań się błaźnić. Powtórzę coś, do czego się totalnie nie odniosłeś (bo z braku argumentów, wolałeś się odnieść do mema i zastosować Ad Personam):

No tak, bo ty wiesz lepiej za kogoś, kto idzie co zrobić. Na dodatek ty wiesz lepiej, że sprawdzić to się można tylko i wyłącznie za darmo. Nie można przy okazji wziąć za to uczciwie zarobionych pieniędzy, sprawdzić się można tylko za darmo.