Wpis z mikrobloga

Wreszcie Warszawa zobaczy jak się pracuje w reszcie kraju. Kontakt tylko w pilnych wypadkach przez telefon. Transport do najbliższego soru jeśli pacjent nie wymaga szczególnej opieki. Rozum i godność człowieka w czystej postaci. ( )
#zello
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@medevacs z tego co dalo się wywnioskować ze słuchania radia to mają tam absolutny #!$%@?, dyspozytornia łyka wszystko jak pelikany, zespoły wszystko konsultują z dyspozytorami, brak autonomiczności i podejmowania własnych decyzji, ciągłe konsultowanie miejsca przekazania pacjentów z dyspo, burdel na radiu. Burdel w mieście. Zupełny kosmos w stosunku do takiego Krakowa gdzie jeżdżę teraz i Łodzi, gdzie jeździłem jakis czas temu. Nie wiem skąd to zdziwienie, że nagle mają jeździć do
  • Odpowiedz
  • 2
@pomidorowymichal1 i tu dochodzimy do sedna, po pierwsze Warszawka ma w #!$%@? wyjazdów, których nikt nie powinien przyjąć, po drugie zespoły zabierają znaczną większość ludzi, którzy zabrani być nie powinni. Po trzecie sory zamiast skupiać się na ciężkich pacjentach i przyjmować ich jak najszybciej przyjmują ludzi, którym nic de facto nie jest. Dlatego jesli zespol jest #!$%@? i nie potrafi zostawić pacjenta, który nie potrzebuje szpitala to jedzie do rejonowego soru
  • Odpowiedz
  • 0
@medevacs wszędzie wozi się pyty bo nie zawsze możesz kogoś odesłać na izbę albo zostawić w domu. Wiem od chłopaków, którzy ratowali chwile temu dyspo we Wro, że dyspozytorzy lokalni przyjmowali ogromną ilość bzdur w porównaniu do naszych chłopaków. Nam tez się zdarza czekać godzinami i zdarza się wozić bzdury, ale to są przypadki na duzo mniejsza skalę niż taka Warszawa.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Heh, na TNzMK już, że hehe śmieszkujemy sobie z krakowskich dyspozytorów. xD

A faktycznie słuchając tego warszawskiego radia wyłania się obraz rozpaczy i chlip chlip dzwońta na policje. :D
  • Odpowiedz
  • 1
@pytajnig nasi dyspozytorzy to czady wśród dysoozytorni. DM06 Kraków to tak wchodzi, jak git z podniesioną głową.
A reszta kraju to tylko tak sobie po cichutku przemyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na poważnie to bardzo bym się śmiał gdyby okazało się, że DM06 w okrojonym składzie ogarnie Kraków i jeszcze uspokoi sytuację w stolicy xD
  • Odpowiedz
@Agemaker: jeśli ktoś bezpodstawnie używa (w internecie i nie tylko) personalnych inwektyw, to zapewne przechodzi jakiś stan depresyjny (lub inny halucynogenny) ;-)
ja też używam na co dzień słowa warszawka (południe Polski tutaj)
  • Odpowiedz