Wpis z mikrobloga

Pytałem jeszcze technika z Tauronu jak wygląda komunikacja między operatorami a Tauronem, to powiedział, że on w tych kwestiach nie siedzi, ale ludzie z którymi ma styczność narzekają, więc według niego jest raczej słaba.
@PortiMeo to nieźle. Ja natomiast dziś dowiedziałem się, że można dziś od godziny 14 lub jutro od 9 lub 15 zamawiać światłowód od Orange'a (w mojej lokalizacji). Powiedzieli że zadzwonią, więc czekam.
@PortiMeo pierwsze słyszę o "ochronie adresów", dziwne jest to wszystko. Jeszcze bardziej jest bez sensu to, że nie można teraz podpisać umowy, tylko od jakiejś godziny. Jakie to ma znaczenie, czy podpiszę tą umowę o 17, 19 czy jutro o 12? Skoro i tak musi Tauron przyjechać aby podciągnąc kabel a to minie pewnie kilka dni, więc no to jest bez sensu xD
@PortiMeo trzeba po prostu negocjować :) wiadomo, że najpierw dadza tę samą ofertę co na stronie, ale jak odpowiednio zagadasz, to może ugrasz tańszą ofertę. W sklepie internetowym nie ma możliwości negocjacji, bo wyśpiewają Ci te same ceny, które są na stronie.