Wpis z mikrobloga

@Adi511: @Xddddd11: Co mogę powiedzieć, znów nikogo nie było, znów nikt nie dzwonił. Od czterech dni czekam na kontakt. Podejście UPC do klienta póki co daję takie mocne 2/10, bo choć panie na infolinii bardzo miłe, tak czuję się dosyć w #!$%@? robiony. Mogliby chociaż zadzwonić, powiedzieć, że coś wypadło, montaż się przesunie, a tu nic.
Albo gdzieś to czytałem wyżej, albo gdzieś na internecie. Ale z tego co mi wiadomo to UPC zleca Tauronowi doprowadzenie światłowodu do Twojego domu, a sama instalacja (poprowadzenie światłowodu w domu, instalacja routera etc.) należy już do UPC. Więc być może to nie jest wina samego UPC :)
@Adi511: Tak, ja wiem, że to Tauron doprowadza do domu, ale w UPC powinni przecież wiedzieć jak to wygląda. To nie ja zaproponowałem termin 7 marca, tylko to mnie zostało zaproponowane, ja tylko potwierdziłem, bo mi pasowało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PortiMeo: @Adi511: @Xddddd11: dzisiaj do rodziców dzwonił przedstawiciel UPC i proponował internet, ale nie powiedział kiedy można się spodziewać instalacji, bo to jest zależne od tauronu xD. A tak w ogóle to wolałbym mimo wszystko od Orange, bo już jest umowa, a zmiana usługodawcy to zawsze są problemy. @OrangeEkspert jak to jest z zamawianiem internetu po infrastrukturze tauronu u was?
@fizzix Dla mnie już ta lista nie ma znaczenia, bo jestem na liście od jakiegoś miesiąca. U mnie znaczenie ma teraz to, kiedy Orange stwierdzi, że może zainstalować światłowód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xddddd11: @Adi511: @PortiMeo: rano przyszedł sms do taty od Orange sic!, że 21 w poniedziałek będzie instalacja światłowodu w domu. Prawdopodobnie z tego wynika, że w tym tygodniu Tauron będzie podłączał budynki, a w poniedziałek zjawi się tylko technik orange
@fizzix to ja się dopytam parę kwestii: czy kontaktowałeś się z Orange w sprawie światłowodu? Czy ten kontakt po prostu teraz nastąpił, a Ty nie kontaktowałeś sie z Orange? Czy u Ciebie będą wszyscy mieszkańcy podłączani przez Orange?
@Xddddd11: Ponad dwa tygodnie temu chodził przedstawiciel od orange, przedstawiał ofertę i podpisywał z chętnymi coś w rodzaju wstępnej umowy. Na to wygląda, że nastąpił jakiś kontakt pomiędzy orange i tauronem i teraz sugerują się może tymi zapisami. Wiem, że oprócz mnie jeden sąsiad na pewno korzysta z orange i najpewniej też będzie zamawiał światłowód.
@fizzix to u mnie było troche inaczej. Też chodził przedstawiciel od Orange jakieś 2 tygodnie temu i zbierał coś w rodzaju deklaracji chęci podłączenia do światłowodu, ale po tym jest cisza.
@Adi511: @fizzix: @Xddddd11: No i ogólnie lipa. Był monter z Tauronu, podciągnął kabel, zamontował ONT, ale coś na skrzynce na słupie mówił, że jest nie tak, bo sygnału nie ma i muszą przyjechać naprawić. Dwa to UPC dalej cisza, masakra, nic od nich nie wiadomo. Na infolinii wiedzą dokładnie tyle, co ty, jedyne co robią, to wysyłają do swoich techników zapytanie i "odezwą się do pana".