Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz usłyszę od jakiegoś Wawrzyniaka czy innego Smokowskiego, że nie mamy czego szukać z silniejszym rywalami i mamy znać swoje miejsce w szeregu, to mnie szlag trafi!!!
Co to znaczy!? Może od razu wychodźmy na boisko z silniejszym rywalem, ze spodniami na kostkach i wypiętą dupą?
Dlaczego taka Islandia na MŚ z 300k ludności, potrafiła się postawić potęgom? Dlaczego Iran i Maroko potrafiły grać z Hispzanią i Portugalią jak równy z równym? Dlaczego zawsze gdy oglądam jakichś Szwajcarow, Austriaków, Szwedów, Duńczyków to grają fajny futbol i wyrywają punkty silniejszym ekipom?
Tylko my #!$%@? jak zwykle Chrystusy narodów, #!$%@? cierpiętnicy, nie daj Boże przed meczem powiemy że jesteśmy faworytem jakiegoś spotkania.
Przecież my nawet grając z Macedonią czy innymi slabeuszami nie potrafimy powiedzieć przed meczem że jesteśmy od nich lepsi, mamy lepszych piłkarzy, jesteśmy faworytem meczu i 3 pkt to obowiązek, już naprawdę człowiek ma tego dosyć, tego braku wiary w siebie, masakra
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 21
@Anck-Su-Namun: Dokładnie, przecież na takim Euro 2016 graliśmy jak równy z równym z Niemcami (nawet powinniśmy to wygrać bo mieliśmy lepsze okazje), do tego zacięty pojedynek z Portugalią, gdzie też było na styku. Nikt mi nie wmówi, że teraz mamy piłkarzy w słabszej formie lub gorszych, że nie możemy się postawić takim Włochom lub Holandii, które też nie mają jakichś super ekip.
@Anck-Su-Namun: > nie daj Boże przed meczem powiemy że jesteśmy faworytem jakiegoś spotkania.
No nie do końca się zgodzę, kojarzy mi się przypadek selekcjonera, który otwarcie zadeklarował, że na wielki turniej jedziemy po złoto. Ktoś pamięta jak to się skończyło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo z bliższej historii - ostatni mundial, wpis Hajty i przyśpiewki o Senegalu. Było warto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast styl strawić jest niesamowicie trudno, takiego zwalcowania naszej pierwszej reprezentacji to ja nie pamiętam.


@unknown_caller: i to jest coś co wielu dziennikarzy ciągle podnosi. Plują ludzie na stana, kowala czy weszło, ale #!$%@? po stylu uprawiają od dawna. I ja się z takim Rokuszewskim zgadzam. Przynajmniej przegrywajmy jak skład który posiada tylu graczy z topki lig świata.
Jeszcze raz usłyszę od jakiegoś Wawrzyniaka czy innego Smokowskiego, że nie mamy czego szukać z silniejszym rywalami i mamy znać swoje miejsce w szeregu, to mnie szlag trafi!!!


@Anck-Su-Namun: Ale to były słowa m.in. Glika i Lewandowskiego
Dokładnie, przecież na takim Euro 2016 graliśmy jak równy z równym z Niemcami (nawet powinniśmy to wygrać bo mieliśmy lepsze okazje), do tego zacięty pojedynek z Portugalią, gdzie też było na styku. Nikt mi nie wmówi, że teraz mamy piłkarzy w słabszej formie lub gorszych, że nie możemy się postawić takim Włochom lub Holandii, które też nie mają jakichś super ekip.


@hajnekan: Taki Nawałka był taki-se, ostatnie Mistrzostwa Świata #!$%@?ł koncertowo,
@Asd15: tu nawet nie chodzi o pieniądze, przy Benhakkerze część kontraktu opłacał sponsor, tylko Boniek uważa że w kadrze selekcjonerem musi być Polak