Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używa ktoś z Was karty wielowalutowej od #cinkciarz? Wygląda jak fajna alternatywa dla Revoluta i do tego opłaty nie są takie straszne.

#banki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magucio: no tak średnio bym powiedział właśnie z tymi opłatami. Za błyskawiczne doładowanie trzeba płacić, chyba tylko tradycyjny przelew jest za free. Zamówiłem i mając Revoluta i Curve ta na razie się kurzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StanislawAniol: niestety, ale niektóre sklepy w USA odrzucają mi płatność kartą revoluta (płatność przez internet), dlatego szukam alternatywy. Na ten moment używam karty wielowalutowej w PKO BP, ale może sa jakieś lepsze rozwiązania. Polecisz coś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEKON_wk: nie mogę płacić w amerykańskich sklepach revolutem, odrzucają płatności z tej karty tłumacząc się, że adres nie pokrywa się z adresem wysyłki wiec szukam alternatywy.

Jak długo korzystasz z tej karty Cinkciarza i co możesz o niej jeszcze powiedzieć?
  • Odpowiedz
@magucio: Korzystam od prawie daty kiedy wystartowali. Co ciekawego można o niej powiedzieć to to że nieraz trzeba uważać po przewalutowania są niekorzystne najczęściej sobota/niedziela. Ale tak karta super i w polsce i za granicą wszystko super chodzi ja polecam jest to lepszy Revolut a nawet Lepszy Curve bo curve slyszalem ze sa problemy z weryfikacjami teraz
  • Odpowiedz