Wpis z mikrobloga

Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w reklamie wystąpił, uwaga, MURZYN! To nic, że Reserved sprzedaje swoje ciuchy w wielu krajach, nie tylko w polskim zaścianku - widok MURZYNA podziałał na p0laka jak płachta na bydło. Rozjuszyli się, bo MURZYN przecież nie powinien występować w reklamie kierowanej do p0laka, to nie wypada, jak niby MURZYN miałby coś promować, to się nie godzi.
Z każdym dniem ten kraj daje kolejne powody by go nienawidzić. Zaścianek, rasizm, prymitywizm, zacofanie - to wszystko co współczesna polska i polacy mają to zaproponowania światu. Oczywiście te cechy są mocno pielęgnowane przez partię aktualnie rządzącą, więc ****.
#ecommerce #modameska #bekazprawakow #bekazpodludzi #rasizm #neuropa #4konserwy
advert - Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w rekl...

źródło: comment_1605510499FxVe3KPgCkOI9covGy4V7b.jpg

Pobierz
  • 210
@advert: Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tego jednego ww. przypadku? Może masz jakieś konkretne dane? Jakieś badania, artykuły? Czy tylko swoje wymysły?
@advert: jedyny problem jaki mam z różnorodnością w sklepach ciuchowych to taki, że w PL nie ma zbyt wielu osób z czarną skórą i no ciężko przez taką reklame sobie wyobrazić jak dany ciuch będzie leżał na stereotypowym uśrednionym polaku.

Ale to szambo to tragedia xD ja pierdziele jak można być tak uprzedzonym.

to nie władza jest zła. To my. a jak nie my, to nasi sąsiedzi, współpracownicy. To takie prymitywne
@advert: Ja o żadnej nadreprezentacji murzynów nie pisałem, tak samo o ideologii. Więc nie wiem jak to się ma do mojego poprzedniego postu. Krucjaty może nie uruchomiłeś ale udało ci się opluć Polaków w imie czarnoskórego modela w ramach z zacofaniem, zaściankiem i prymitywizmem. Bardzo progresywnie, nie ma co.
ale udało ci się opluć Polaków w imie czarnoskórego modela w ramach z zacofaniem, zaściankiem i prymitywizmem

@Pikas: nie w imię czarnoskórego modela, bo on mi koło chu*a lata, tylko w imię walki z zaściankowością. nie czarnoskóry model mnie wzburzył, tylko reakcja polactwa na coś spoza ich wąskiego świata. w związku z tym uważam że każdy przejaw prymitywizmu i zacofania zasługuje na piętnowanie, bo inaczej nigdy nie wypalimy tego raka.
@advert: Nigdzie nie napisałem, że czarnoskóry model cie zburzył xDD Walczysz z prymitywizmem i zacofaniem? Przy pomocy prymitywizmu i zacofania? Brawo, brawo! Może zaczniesz od siebie?
@advert: Ale ja wcale nie neguje, po prostu dla mnie to mogla byc zagrywka marketingowa wiedzac jak bardzo kontrowersyjny jest to temat. Czy pozytywna czy negatywna? Nie wiem, rozglos na pewno jest. Co do tych zasciankowych chlopow. W miasteczkach po 10k-20k osob gdzie prawie kazdy kazdego widzi i zna, to murzyn zawsze bedzie "atrakcja". Mozliwe, ze dopiero gdy nasze pokolenie przejmie ster to cos sie zmieni.
(przepraszam za brak polskich znakow,
@Pikas: w porządku, zadbam o język swojej wypowiedzi, aby nie był tak prymitywny i wulgarny. co do zacofania to nie wiem co miałoby o tym moim zacofaniu świadczyć - wg statystyk Polacy mają nadwagę, nie dbają o siebie (prawie nie chodzą do dentysty, nie dbają o cerę) więc moje opinie na temat wyglądu nie są wynikiem zacofania.
@advert: Koloru Murzyna nie zauważasz, to pewnie koloru koszuli też nie? To tylko kolor. A przyszło ci do głowy Panie kosmopolito że inaczej się prezentuje ciuch o danym kolorze w zależności od odcienia skóry osoby noszącej i dla statystycznego Polaka bardziej miarodajne będzie zobaczenie koszuli na statystycznym białym?
ale to jest dla ciebie jakaś obraza majestatu p0laka, że murzyna w reklamie zobaczysz


@advert: dla mnie jest to zwyczajnie dziwne, że reklama skierowana do polaków którzy są biali bierze się czarnego modela, tak samo byłoby to dla mnie niezrozumiale gdyby to był azjata. W sensie, no po #!$%@?? Daleko mi od rasisty, zwyczajnie nie rozumiem tego z marketingowego punktu widzenia. Z drugiej strony reklama z fb dotarła na wykop i
@advert Pani od komentarza, że mają modeli-wieszaki nie mówiła akurat o kolorze skóry, tylko że reserved ma po prostu modeli na których ubrania wiszą. Usunęłabym ją z tego zestawienia.
Ale reszta mocne iks de. A i tak na wykopie dowiesz się, że w Polsce nie ma rasizmu xD
@TenTypZez: no jesteś rasistą bo piszesz cały czas o murzynach. Ja natomiast stawiam się nad innymi dyskryminowanymi nacjami, rasami: gdzie eskimosi, indianie, chińczycy, latynosi, wienamczyki, aborygeni?
Czemu rasistowskie firmy uczepiły się murzynów a dyskryminują inne nacje?
Nie rozumiem tego fenomenu.