Wpis z mikrobloga

@justkilling: cała Polska się zmieniła, nie tylko PZPN i to nie jest zasługa rudego. Rudy jedyne co dobre zrobił dla naszej piłki to fajnie wprowadził w nowoczesność cały PZPN i tworząc portał ŁNP. fajnie wizerunkowo podciągnął to gówno i to wszystko. Kluby dalej upadają, nie grają na swoich stadionach i mógłbym jeszcze wiele rzeczy wymieniać które się dzieją a które nie powinny bo rudy miał temu zaradzić.
Co do kadry to
Kluby dalej upadają, nie grają na swoich stadionach i mógłbym jeszcze wiele rzeczy wymieniać które się dzieją a które nie powinny bo rudy miał temu zaradzić.


@tfutim: Akurat jeśli chodzi o postępowania licencyjne to wyprowadził analizy finansowe do firm zewnętrznych i chwała mu za to, klubu upadają ze swojej winy a nie z winy pzpnu, a przecież granie na stadionach które nie należą do klubu jest standardem również w Europie
@justkilling: nie chodzi mi o to że klub nie ma swojego stadionu na własność tylko o to,że w pierwszej lidze grają u siebie a jak awansują do ekstraklasy to nuż na swoim stadionie grać nie mogą i grają w sąsiednich miastach. Takie rzeczy dzieją się często i to jest patologia którą Boniek miał zwalczać. Jeżeli klub gra na stadionie który nie jest przystosowany do ekstraklasy to po co w ogole wydaje
@Cinoski: @justkilling: serio wziales to na powaznie co napisalem? xd zreszta rzady bonka to tez dziadostwo nepotyzm a przede wszystkim zmarnowanie duzego potencjalu - cala podstawowa jedenastka złożona z 5 top lig a w grze trzeba poprawic wlasciwie wszystko, bo ten buc na sile chce udowodnic ze sie nie mylil co do trenera
nie chodzi mi o to że klub nie ma swojego stadionu na własność tylko o to,że w pierwszej lidze grają u siebie a jak awansują do ekstraklasy to nuż na swoim stadionie grać nie mogą i grają w sąsiednich miastach. Takie rzeczy dzieją się często i to jest patologia którą Boniek miał zwalczać. Jeżeli klub gra na stadionie który nie jest przystosowany do ekstraklasy to po co w ogole wydaje mu się
@6COVID9: ale ja wiem jakie są zarzuty wobec Bońka tylko że jak tak popatrzeć na oś czasu to jest najlepszym prezesem PZPNu od czasów chyba Reczka, a to i tak tylko dlatego że wtedy nasi świętowali sukcesy a co do szkolenia, promocji sportu, marketingu itd i tak nie było nic do zrobienia bo była komuna, a przynajmniej o repre dbał, więc w sumie też dyskusyjne