Wpis z mikrobloga

Mawia sie , bo zawsze chadzam w Garniturze pod krawatem z teczko u boku i fajnym normalnym samochodem i jak czasami od innych ludzi za moimi plecami dochodzi mnie informacja bo pewnie nic NIE potrafie no , to dzisiaj ich rozczaruje , po raz kolejny bo pracowano na kilkunastu Stanowiskach Pracy oraz w wielu zawodach po za Rolniczych oczywista sprawa ale i Rolnictwo ogarniam bez problemowo .
To Nie jest tak bo skoro mawia sie o mnie ,, PREZESlub Emerytowany GANGSTER'', czy nawet Urzednik Panstwowy i wypraszam sobie opcje ,- bo niby sie SPRZEDANO i jestem taki sam jak reszta- MNIE NIE DA sie SKORUMPOWANIA - jestem UCZCIWY do przesady, po za tym NIE JESTEM POLITYCZNYM czy PARTYJNYM Lizusem mam swoje zdanie i krytykuje kogo chce pod warunkiem ,ze sam jest sobie winny krytyki za swoje WTOPY .
Ale Ja pracuje tak jak kazdy Uczciwy Urzednik Panstwowy Wysokiego szczebla lub osoba MUNDUROWA jaka reprezentuje HONOR i SZACUNEK dla naszego kraju .
I znam sie na wielu sprawach ale NIE planuje uchodzenia za EKSPERTA☺️ po prostu robie swoje .
Jest takie powiedzenie mojego dziadka Seweryna sw.Pamieci - mniej gadania a , wiecej pracowania , po za tym kilku ludzi co mnie zna na serio to , wie ,ze jestem NIE PRZEKUPNY i NIE da sie mnie nawet ZASTRASZENIA bo mam na takich ludzi ostre metody dania im do zrozumienia ,ze lepiej mi NIE PODSKAKIWANIA bo ich zycie zamienie w prawdziwe pieklo na ziemi i w tedy nawet POLICJA ich NIE OCHRONI .
Dla tego powiem w prost Nie zawsze pracuje tylko TEORETYCZNIE ale za zwyczaj pracuje - PRAKTYCZNIE i FIZYCZNIE dla tego nie jestem typowym miastowym chloptasiem w RURKACH , czy nawet DRESACH i SZALIKU klubu lub z Kominiarko na glowie nie te czasy kilka lat temu to i owszem tak bywa......ale Nie te czasy dzisiaj .
Ja zawsze pracuje UCZCIWIE Kto NIE wierzy niech zapyta Prokuratora Lewczuka z jego ludzie ostatnio dali mi ogon i zaczeli mocno mi sie przypatrywania , wiec z tego co jest mi wiadomo trafiono na celownik Bosa

#rolnictwo #wies #polityka #wojsko #wojskopolskie #wot #policja #prokuratura #przemyslenia #sluzbyspecjalne
  • 7