Wpis z mikrobloga

@Pieszy_Easy_Rider: chyba, że nie miałem czystej historii w ZUSie itd. Wtedy mi się nic nie należy. Na początku pandemii śledziłem uważnie, teraz przyznam, że nie wiem co się dzieje, może w nowych tarczach coś jest dla mnie.
i kto wam tyle dał za PełO


@7ujMejster: Najgorsze jest to, że ludzie albo po raz kolejny zagłosują na PIS, albo #!$%@? na PIS pójdą głosować znów na PO, część nabierze się czwarty raz na przystawkę do PO, którą teraz jest Hołownia i w sprawach istotnych nie zmieni się zupełnie nic – dokręcanie śruby będzie trwać w najlepsze – nie zlikwidują ani jednego podatku wprowadzonego przez PIS, nie zwiększą kwoty wolnej
@PiersiowkaPelnaZiol: zluzuj majty, bo bendarek dostanie z tego faktycznie coś kasy, ale wraz z nim jest cały zespół, technicy, realizatorzy, menago, którzy naprawdę od marca nie pracowali, część zupełnie musiała zmienić branżę z wymienionych osob, i zaczynać wszystko od nowa, co nie jest wale miłe ani fajne... uwierz nie polecam, sam przez to przechodzę i krew mnie zalewa z zaistniałej sytuacji. niestety żyjemy w państwie gdzie lepiej wydrukować kasę i ją