Wpis z mikrobloga

@enforcer: tak żeby przypadkiem artystom nie przyszło do głowy robić takich ceregieli jak Kazik Staszewski. Ciekawe czy on jest też tam na liście? Czy stworzył porządną płytę która była rozchwytywana w necie i znikała z półek? Nie pierd#&#&# się w tańcu i śpiewał o tym co się dzieje.
  • Odpowiedz
bo to firma, jak każda inna. Pokaz mi przykład choć jednego przedsiębiorstwa w Polsce, które dostało 600 tysi pomocy. Toż to jawna kpina ze społeczeństwa.


@boskakaratralalala: całe mnóstwo. Począwszy od restauracji, przez hotele, ba wiem o dealerze samochodów, który dostał 13 milionów.
  • Odpowiedz
@Z151: widocznie słabo szukałeś rozwiązania, jeżeli pracowałeś jako eventowiec i Twoja firma nie przynosiła zysków jak w roku ubiegłym to ta kasa o która mowa w tym poście należała się też Tobie. był czas na składanie papierów, brzydko mowiąc przespałeś ten czas i nie masz nic.

Haczyk jest w tej kasie jeden wielki że musisz ją wydać do końca roku na kulturę, i działania statutowe, to nie jest tak że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enforcer: to jest projekt, nikt nic nie dostał. Może dostanie jak akceptują jego oświadczenie o utraconych przychodach. Ile dostanie to inna bajka. Oczywiście nie jestem za tym żeby tak trwonić kasę ale wyrok wydany a kasy jeszcze nie widać.
  • Odpowiedz