Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
TL;DW: Czy to możliwe że Cyfrowy Polsat / Plus blokuje stronę konkurencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam w domu internet z CP, był jedynym dostępnym w okolicy z racji słabego zasięgu (nie zmyślam, piszę do Was tylko dzięki P O T Ę Ż N E J antenie kierunkowej z talerzem 80 cm). Pojawił się nowy nadajnik Play, dostałem potwierdzenie działania od operatora, dostałem też najlepsze potwierdzenie z możliwych - telefon z kartą Play korzysta z tego nadajnika (ma w domu o wiele lepsze prędkości niż ja ze swoją potężną anteną na dachu).

No i teraz zagadka: czemu z żadnego urządzenia korzystającego z tej sieci nie mogę wejść na stronę Play? Te same urządzenia (laptop i komórki) po wejściu w zasięg LTE (nie od CP) lub połączeniu z WiFi od innego dostawcy ładnie wczytują stronę. Sytuacja stabilna od paru tygodni, jakoś tak dziwnie od prób zamówienia internetu mobilnego od Play (oczywiście spoza lokalizacji udało mi się zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jakiś spec ma pomysł?

#zaufanatrzeciastrona #internet #internetmobilny #operatorzykomorkowi #cyfrowypolsat #play #niebezpiecznik
marcobolo - TL;DW: Czy to możliwe że Cyfrowy Polsat / Plus blokuje stronę konkurencji...

źródło: comment_1605311640hhGNLoyz44FspEAThNy7eR.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: Hej, dzięki za próbę pomocy. Ale to też było testowane. Tryb prywatny ani świeżo zainstalowana Firefox Focus też nie wczytują nic z play.pl. Ale, o dziwo, strona mojego zamówienia (nowy.play.pl/...) działa. Więc tylko domena główna wygląda na przyduszoną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: Hej, a powiedzcie mi drodzy, czy któryś z Waszych salonów w Toruniu jutro działa? Jak nietrudno zgadnąć, bez dostępu do Waszej www nie mogę zweryfikować statusu ( ͡° ͜ʖ ͡°)