Wpis z mikrobloga

Dziś w Pruszkowie policja chroniła dom niejakiego Bąkiewicza i zatrzymała marsz Strajku Kobiet. Legitymowanie uczestników marszu.

No i się zastanawiam, kto tu jest bardziej żałosny:

a) szef potężnej Straży Narodowej (350 tys ze zbiórki przytulone), którego chroni policja przed spacerem licealistek z mamami,
czy
b) policjanci, którzy chronią "organizatora" marszu, którego uczestnicy rzucają w nich hulajnogami elektrycznymi i racami.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekaznarodowcow #strajkkobiet #protest #pruszkow
Andreth - Dziś w Pruszkowie policja chroniła dom niejakiego Bąkiewicza i zatrzymała m...

źródło: comment_1605306517aUkM3HTBvgqPdRkm7YfI34.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: Wydaje mi się ze nie chronili stricte tego pajaca, ale nie chcieli doprowadzić do sytuacji gdzie bąkiewicz zadzwoniły po swoją chołotę i doszło by do regularnej #!$%@? obu grup. A to już by było ciężej ogarnąć i mogliby być ranni.
  • Odpowiedz
@Andreth: spodziewali się zemsty za marsz to prewencyjnie odcięli dostęp. Co w tym dziwnego. Dziwne to jest wypieranie się przez przełożonych wydania rozkazu do użycia strzelb gładkolufowych z gumą na marszu.
  • Odpowiedz
@Andreth: Niezła straż - która... potrzebuje ochrony.
Stworzyli organizację, która nie tylko pochłania pieniądze, nie tylko nie jest w stanie spełnić funkcji ochrony, to jeszcze wymaga, by to do czego niby została stworzona, zagwarantować jej.
Tworzenie problemów z którymi potem trzeba walczyć, stare komusze rozwiązania. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Możliwe. To nacjozwierzaki robiły burdy i taka jest panująca narracja


@Azaajaszz: iksdeee. Policja stwierdziła jasno że aresztowano głównie pseudokibiców

O tym rozmawiamy, to fejk....

Czyli to na wideo nie mialo
  • Odpowiedz
@ediz4:

Policja stwierdziła jasno że aresztowano głównie pseudokibiców


jakiś link? Nawet wyborcza cały czas pisze o "protestujących" i "narodowcach". Jakakolwiek odmiana słowa "kibic" pada tylko w kontekście grup kiboli, które zapowiedziały się na marszu (co już mogłoby potwierdzać fakt, jakoby tam byli i robili demolkę), lub Bąkiewicza
  • Odpowiedz
Atak nożowy uczestnika strajku kobiet na katola? Nie.


@Azaajaszz: Czyli atak pałkami już jest ok. Dobrze wiedziec.

jakiś link? Nawet wyborcza cały czas pisze o "protestujących" i "narodowcach". Jakakolwiek odmiana słowa "kibic" pada tylko w kontekście grup kiboli, które zapowiedziały się na marszu (co już mogłoby potwierdzać fakt, jakoby tam byli i robili demolkę), lub Bąkiewicza stwierdzającego.....

Bo Wyborcza tak pisze celowo geniuszu. Co piszą
  • Odpowiedz
Teraz znajdź w tych samych źródłach, że to osoby z SK pobili jakiegoś katola pod kościołem.


@Azaajaszz: Weź mnie nie rozśmieszaj. Banda chuliganów poczas MK leje typów pod kosciołem to przypadkiem tam przechodziła a psudokibice umawiający się na rozróby to przyszli świętować niepodleglosc. fuck logic
Tu tez pewnie przypadkiem przechodzili pobić jakiegoś typa pałami. Dziwnym trafem z logami antify
https://zyciestolicy.com.pl/antifa-katuje-czlowieka-palkami-teleskopowymi-w-warszawie-uwaga-drastyczne-wideo/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: ja wiem że może być to trudno niektórym zrozumieć, ale rolą policji nie jest obieranie żadnej ze stron, a niedopuszczanie do łamania prawa. Nawet jeśli wiąże się z to z ochroną osoby która przyczyniła się wcześniej do łamania prawa.
  • Odpowiedz
@KomentatorTramwajowy wejdź na ich stronę główną, skopiuj pierwszego fejka, który tam widzisz i tutaj wklej, to skomentuję.

W porównaniu do innych mediów, wyborcza jest dosyć rzetelnym źródłem, dlatego śmieszy ciągłe jechanie po niej przez prawicę.

W SZCZEGÓLNOŚCI porównując z takim ściekiem, jak w/w nczas, pch24, media narodowe i masa gówno stronek z 24 na końcu, które powstają jak grzyby po deszczu i są prowadzone przez pojedyncze osoby, a regularnie trafiają na
  • Odpowiedz