Wpis z mikrobloga

@washingtonplx: one są spożywcze musisz otworzyć wszystkie szafki i sprawdzić czy nie ma w środku "pajęczyn". Najlepiej to wywalić wszystko jak leci i umyć spirolem lub czymś takim szafki bo zaraz będziesz miał rajski ogród. Musisz zrobić molokaust.
  • Odpowiedz
@Liese: Da się. We wrześniu walczyłem z molami spożywczymi, a pojedyncze sztuki pojawiały się jeszcze przez parę tygodni, ale cała reszta poprzyklejala się do pułapek. :) Epic win!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c_z_a_r_o: @roqitt: wynajmowałam pokój w mieszkaniu i nawet w moim pokoju miałam mole, lepy wszędzie wszystko z szafek wyrzucone a mole jak były tak były. W końcu się wyprowadziłam. Jak ja się cieszę że nie zabrałam ich ze sobą przypadkiem xd
  • Odpowiedz
@Liese: Bardzo możliwe, że miałaś combo: mole spożywcze w kuchni i odzieżowe w szafach. Nie zazdroszczę. Kazdy rodzaj mola zwalcza się trochę inaczej i trochę też trwa. Ja ostatniego mola ubilem po miesiącu od wielkiej akcji czyszczenia szafek i rozkładania pułapek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liese: to zależy jakie lepy miałaś, bo większość ma w sobie feromon wabiący męskie osobniki i jest bardziej po to żeby ograniczyć rozmnażanie i skontrolować liczebność. A jeśli to było mieszkanie w bloku to mogłaś jeszcze zwabić mole od sąsiada.
  • Odpowiedz