Wpis z mikrobloga

@bartd:
Ponizej cytat z wikipedi- masz tam odnosniki do wielu badan i raportow z roznych krajow. Ja tez kiedys bylem zagorzalym przeciwnikiem malzenstw homo a tym bardziej adopcji. Proponuje jednak odrzucic konserwatwne i zasciankowe myslenie i przyjrzec sie co mowi nauka i badania.

"Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych[12][13]. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ
  • Odpowiedz
@bartd: Rozumiem ze jedyne co masz do powiedzenia w dyskusji to wrzucenie mema z haselkiem "wypier**laj".

Jesli jednak zechcialbys odpowiedziec to chetnie poznam odpowiedz Co Ci przeszkadza w adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
  • Odpowiedz
@bartd: Czy Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Napisalem ze masz tam kilka odnosnikow do badan i raportow z roznych krajow i nie bede tu wklejal wszystkich linkow - jestes tak ograniczony ze nie umiesz sobie tego zgooglowac?
Mysle ze raczej bardziej nie chcesz bo wiesz ze nie jestes w stanie przedstawic nic popartego naukowymi faktami na poparcie twojego zacofanego myslenia.
  • Odpowiedz
@grzesiu_id:

Napisalem ze masz tam kilka odnosnikow do badan i raportow z roznych krajow

mam w nosie jakies lewackie raporty i badania, ktore funta klakow nie sa warte, przyklad ponizej.
bartd - @grzesiu_id: 
 Napisalem ze masz tam kilka odnosnikow do badan i raportow z r...
  • Odpowiedz
@bartd: ja p------e, tyle zmarnowanego miejsca na serwerach wykopu na gify ze złotopolskich, które nic nie wnoszą do dyskusji
Człowieku, naprawdę. Przemyśl celowość swojej egzystencji na tym świecie i sens bycia częścią jakiejkolwek społeczności, w tym przypadku społeczności wykopków
  • Odpowiedz
@gregory96: a wiesz, że zielony powstaje z połączenia niebieskiego i żółtego czyli "gejowski i lesbijski s--s w szkołach" + "rozpocznie się 3 wojna światowa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emerkaes: najpierw sie p---------s o gify, teraz o polemike. masz cos do powiedzenia w temacie, czy dalej bedziesz marnowal miejsce na serwerach wykopu?
  • Odpowiedz
@bartd: Bo k---a nic nie robisz w tym wątku, nic do niego nie wprowadzasz, jedynie realizujesz rolę politycznego mięsa armatniego, które jedyne co ma to poglądy, za którymi nic nie stoi. Inni przynajmniej próbują szukać jakiś argumentów, a ty jedynie gify typu w---------j albo piszesz jakim to ja lewakiem muszę być. Serio. Czy odpowiada ci stanowisko mięsa armatniego?
  • Odpowiedz