Wpis z mikrobloga

geje i lesbijki zaczna domagac sie prawa do adopcji dzieci


@bartd: Rety, rety...

A co masz przeciwko dzieciom wychowywanych w jednopłciowych związkach, że odmawiasz im ochrony prawnej? Adopcja ma chronić dobro dzieci.
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: na takiej że tylko tradycyjne związki są pełne, dają możliwość zrodzenia potomstwa. Poza tym para mężczyzna i kobieta uzupełnia się nawzajem. To zawsze będzie doskonalsze połączenie niż 2 osobniki tej samej płci. No i jest nas dużo więcej w naturze. Przepraszam jeśli kogoś urazam tymi słowami ale homo to w pewnym sensie wybryk natury, taki psikus od losu, niedostosowanie do życia, trochę jak np brak oka czy inne kalectwo.
  • Odpowiedz
@lagrande: Jak ci władze dać to byś pewnie do komór ich wysłał, bo to nie naturalne.
Jeszcze jak byłem nastolatkiem tez się nimi „brzydziłem”, żartowałem przy każdej okazji. Zdążyłem poznać paru, nawet takich typowych „homosiów” i w międzyczasie dorosnąć i ciut zmądrzeć. Doszedłem do wniosków ze cały ten strach przed homoseksualizmem rodzi się w całości z ignorancji i strachu przed nieznanym. Żyjemy w swoich bańkach które czasami ciężko przebić. Naprawdę
  • Odpowiedz
na takiej że tylko tradycyjne związki są pełne, dają możliwość zrodzenia potomstwa.


@lagrande: Czyli osoby bezpłodne, niechcące dzieci albo starsze też nie powinny mieć według Ciebie prawa, by wziąć ślub?

Poza tym para mężczyzna i kobieta uzupełnia się nawzajem.


W jakim sensie uzupełnia?
  • Odpowiedz
@lagrande Kobieta z mężczyzną nie daje zawsze możliwości zrodzenia potomstwa bo istnieje coś takiego jak bezpłodność. Idąc twoim tokiem rozumowania, pary bezdzietne są tak samo bezuzyteczne jak pary homoseksualne. Zakażmy ślubów bezpłodnym!
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: heh, szkoda gadać. Te przykłady, które podałeś to trochę jednak inny kontekst. Nie bardzo mam czas i ochotę tłumaczyć to na wykopie jakiemuś lewactwu, które i tak na swoje poglądy i ich nie zmieni. Wolę zająć się w tym czasie rodziną. Cześć
  • Odpowiedz
@lagrande: "na takiej że tylko tradycyjne związki są pełne, dają możliwość zrodzenia potomstwa. Poza tym para mężczyzna i kobieta uzupełnia się nawzajem. To zawsze będzie doskonalsze połączenie niż 2 osobniki tej samej płci. No i jest nas dużo więcej w naturze. Przepraszam jeśli kogoś urazam tymi słowami ale homo to w pewnym sensie wybryk natury, taki psikus od losu, niedostosowanie do życia, trochę jak np brak oka czy inne kalectwo."
  • Odpowiedz