Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars!

Dzisiaj zmierzą się @tmux vs @noz_w_potylicy

Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do tego podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin, czas start.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/qivqobqu

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
  • 62
Obaj panowie super, ale z racji, że codziennie siedzę w dużym corpo i zarządzam środowiskiem testowym do testowania stacji bazowych telefonii komórkowej to TMUX bliższy memu sercu :- D
wygląda na to, że reaper po ustawieniu tempa, przyspieszył mi backing tracka. Nie nadążam za tą techniką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pankos: a nie mialo być tak, że obydwaj mieli grać do tego samego podkładu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że to jest część tego samego utworu ale brzmi zupełnie inaczej: @tmux mi przypomina taki amerykański punk, gdy @noz_w_potylicy brzmi jak soundtrack z anime () ale obaj panowie chapeau bas!
@mile5: rzuć okiem na mój komentarz wyżej. Pogubiłem się w technikaliach krotko mówiąc, ale o ile mój przeciwnik nie wniesie o anulowanie, to niech już będzie jak jest. ( ͡° ʖ̯ ͡°)