Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: Gdybyś czytał Q & A ze mną to byś wiedział, że Johny nie wraca na razie na wykop. Czyta wpisy bo wiem ale nie ma konta. On ma pewne spektrum autyzmu który #!$%@? chaotyczny język. Gdyby założył konto od razu byłoby wiadomo że to on przez swoją specyfike. W tym nie ma nic śmiesznego. Poprosił mnie o założenie konta bo jemu usuną od razu. Ja czasami tu wchodzę ale nie
  • Odpowiedz
ycie niskim i chodzenie na siłkę to jak bycie bezdomnym i chodzenie do sklepu meblowego.


@Kuzyn_Johnego: Ważniejsze od bycia niskim jeśli chodzi o siłkę jest posiadanie odpowiedniego szkieletu, dopiero później morda i wzrost.
  • Odpowiedz
@Kuzyn_Johnego: ale mówisz teraz o czym?
Nie każdy ma myślenie kukolda i sprowadza wszystko do R U C H A N I A i płci przeciwnej. Niektórzy trenują bo np są zawodnikami albo planują nimi zostać albo po prostu z zajawki i żeby być coraz silniejszymi.
  • Odpowiedz
gymcelowanie nic nie daje przy takim wzroście jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi.


@UberSoldat: ale nie trenujesz bo ludzie i bo relacje z ludźmi tylko dla siebie, kiedy wy to pojmiecie XD.
Niejednego znam 170, ale #!$%@? konkretnie bo jak jesteś niższy to łatwiej ci dołozyć mięsa w taki sposób że mocniej widać efekt i sobie nie przypominam żeby ktoś tam się silił na sapanie do nich ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz