Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, ostatnio wszedłem w rozmowę z dziewczyną która mi się spodobała, gadałem z nią przez pół godziny. Miło mi się z nią rozmawiało, pośmialiśmy się na różne tematy, gdy musiała już iść podała mi swoje social media. Znalazłem ją, piszę od pięciu dni i gadałem z nią na kilka tematów, przez ten czas stanowczo się wypowiadała w dyskusjach jakie mieliśmy, a ja starałem się ją w naturalny sposób luźną rozmową rozśmieszyć aby po jakimś czasie zapytać o randkę. Gdy znalazł się dobry moment, czyli wczoraj po zażartowaniu które odebrała pozytywnie, dałem jej propozycję spotkania się, spytałem czy by pasował jej dzień X. Niestety nie odpisała, jedynie odczytała wiadomość, i minął już pełen dzień odkąd nie dostałem żadnej odpowiedzi, ani nie poparła pomysł o wyjściu ani nie zaprzeczyła, po prostu trwa cisza. Czytałem przeróżne porady odnośnie relacji damsko-męskich, i często sugerowane jest aby o dziewczynie po prostu zapomnieć i już się ani nie dopytywać o tą randkę ani nie startować z innym tematem do niej.

Teraz mam taki dylemat, bo na prawdę dziewczyna mi się spodobała, i ciągle nieustannie mam burzę myśli "a co gdybym jednak dopytał, może się do niej otworzył i jej po prostu napisał, że mnie bardzo zainteresowała naszą rozmową i po prostu zależy mi na tym aby ją poznać?" Przeraża mnie, że każdy z poradników, już nie ważne jaki dokładnie, stawia na to że trzeba mocno przypajacować i udawać klauna do kobiety, czyli na siłę flirtować, na wszelkim kroku okazywać że się jest panem dżungli i że nic nas nie wzruszy. Że niby powiedzieć dziewczynie, że zależy mi na spotkaniu jej? Jacek z poradnika powie Tobie, że nie, tak nie wolno, musisz być asertywny i nie możesz napisać do dziewczyny że chciałbyś ją bardzo poznać bo wyjdziesz na desperata, od razu Cię odrzuci. Dlaczego tak jest? Dlaczego nie możemy być do siebie szczerzy, podzielić się miłym uczuciem nawet do osoby nam niezbyt znanej? To wszystko jest takie sztuczne, płaskie.

Jestem o krok aby zastosować tego desperata i po prostu dopytać, niech mi przynajmniej odpisze "nie".

#seks #zwiazki #niebieskipasek #rozowy #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fada51e49aa69000b708d04
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jesteś pierwszy i ostatni, który się z takim problemem boryka. Niezależnie czy laska się odezwie pierwsza czy też Ty. Nawet jeśli piszecie przez jakiś czas lub też nawet się spotkacie i jest fajnie, miej na uwadze, że laski często się nudzą i chcą spędzić "po prostu" z kimś czas miło, kiedy my jesteśmy już z "planami wspólnego domu i imion dzieci" xD.

Jeżeli nie jesteś totalnym przegrywem to staraj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jacek z poradnika ma rację, a @girlsjustwannahavefun zapomniała dodać, żebyś pracował nad lepszą wersją siebie.

Teraz mam taki dylemat, bo na prawdę dziewczyna mi się spodobała, i ciągle nieustannie mam burzę myśli "a co gdybym jednak dopytał, może się do niej otworzył i jej po prostu napisał, że mnie bardzo zainteresowała naszą rozmową i po prostu zależy mi na tym aby ją poznać?"

Nie ona, a prawdopodobnie Twoje wyobrażenie o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Olej. Odpisanie, w jakikolwiek sposób to 5 minut. Jak Ci nie odpisuje dzień, dwa to daj sobie spokój. Nie jest zainteresowana i tyle. Jest to chamskie bo wolałbym odpowiedź "nie" niż odczytanie i nie odpisywanie ale niestety takie są te lochy szmaty
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Już pewnie nic z tego nie będzie, ale żebyś miał klarowną sytację możesz napisać coś zaczepnego "Totalnie cię zatkało... no cóż, nie sądziłem że ta propozycja będzie aż tak szokująca" czy coś w tym stylu
  • Odpowiedz
BiałyBaran: Miej godność. Nie chciała, przemilczała temat, to sygnał, że nie chciała. Odwracasz się na pięcie i nie wracasz do tematu. Ciach bajera, ciach relacja i elo.
Co najwyżej możesz z nią pogadać, zwykły small talk - o ile przypomni sobie o Twoim istnieniu.
Jak mawiał klasyk "Prosiła Cię? Nie? To na ch.. się wpier..lasz."

Pozdro i z farszem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz