Wpis z mikrobloga

@chilon: @walk_man: akurat firmy chętnie przyjmują ostatnio załatwiałem u siebie spora utylizację sprzętu komputerowego zabrali, wypisali protokół co ile, wszystko za fryty
  • Odpowiedz
@mroz3: @walk_man: ciekawe co z tym sprzętem robią, bo wydaje mi się że nie mogą tego po podpisaniu utylizacji podreperować i opchnąć na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sama utylizacja w sensie prawdziwej utylizacji jest strasznie nieopłacalna.
  • Odpowiedz
@walk_man: @mroz3: kiedy ja utylizowałem sprzęty za darmo były tylko opcje na kilogramy. Opcje z dokładnym protokołem oddawanego sprzętu były płatne a utylizowałem co 2-3 lata po 40-100 sztuk kompletnych jednostek. Po którejś kontroli, wymogiem było nawet wpisywanie numeru seryjnego w dokument utylizacji bo US potrafił się do tego dopieprzyć. Co ciekawe udało mi się znaleźć zutylizowany sprzęt na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To są optiplexy z intelem core I 2gen lub nawet 3/4 wiec nawet ktosby je kupił nie mówiąc o szkołach w których będą dawały rady, chyba ze w środku będzie pentium zamiast jakieś i5tki
  • Odpowiedz
Co ciekawe udało mi się znaleźć zutylizowany sprzęt na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chilon: na tym samym polegają sprzęty polesingowe ze szwecji/uk/niemiec/francji. Znajomy pracował w takim sklepie, raz kupili z UK tablety appla które miały iść do przemiału i firma była zdziwiona że ktoś z polski dzwoni do nich żeby odblokowali i usunęli sparowanie z urządzeniem xD
  • Odpowiedz
Ale te monitory to nie wyglądają źle o dziwo, sam bym sobie drugi w takiej postaci przygarnął.


@P4jMepR: używane dele 22'' chodzą po 150 pln na allegro
Dwa monitory to minimum do pracy jak dla mnie
  • Odpowiedz