Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka Chyba kazdy przechodzil przez ten slodki okres gdzie wydawalo sie, ze jestem taki dorosly i powazny. Ja ogladalem wtedy Lyncha i Kubricka i reszte uwazalem za gowno dla dzieciakow. Oczywiscie pisalem jakies wysrywy pod popularnymi filmami na filmwebie xd Teraz mam 33 lata i do treningu na rowerku obejrze sobie jakas bajke bo mam #!$%@? ()
@Kiedys_Mialem_Fejm: o to to! Też w licbazie byłem taki ponad #!$%@? wszystkimi, tylko kubrick, Coppola i Bergman. Słuchałem deep purple i depeche mode, gardziłem popem i wyśmiewałem każdego, kto myślał inaczej bo przecież byłem wielkim intelektualistą z wyrafinowanym gustem. Jak dorosłem to mi przeszło i przestałem dawać #!$%@? co kto lubi, sam przestałem spinać dupę i zacząłem cieszyć się prostymi rzeczami.
Z tego się wyrasta jak z Korwina, dajmy opowi jeszcze
Super filmy, mam 30 lat i z niecierpliwością czekam na nowe filmy o superbohaterach pojawiające się w kinie. Gdybym mial wskazać co tak mnie ciągnie do tych filmów to jest to idea istnienia i posiadania supermocy. Pozdrawiam Cieplutko i życzę znalezienia sobie czegoś co Cię cieszy.


@xonick: jeszcze ten avatar a później chlip chlip nigdy nje trzymałem za rękę samobójstwo pomocy