Wpis z mikrobloga

Wolne wziąłem i cyk młodego na spacer. Niech sobie żona odpocznie mówię. Sporo mam na głowie firmowych spraw ale młodego to odruchowo ogarniam. Pospacerowalismy, kilka kobiet z dziećmi się pouśmiechało, mówię: spoko, jeszcze jest błysk w oku ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozporek sprawdziłem najpierw. Zapięty. Po 30 minutach zauważyłem to co na picrel #zonabijealewolnobiega #dzieci
kurteq - Wolne wziąłem i cyk młodego na spacer. Niech sobie żona odpocznie mówię. Spo...

źródło: comment_1605199573tflBoHeDlSVNxpPWr3fwtq.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
to co mały nie ogarnął, że różne buty mu założyłeś?


@piastun: Dziecko w tym wieku to nie ogarnia że ma buty na drugą stronę założone w sensie że lewy na prawą i na odwrót. Wiem z doświadczenia. Po jakichś 20 minut spaceru dopiero młody powiedział "tato, coś mnie nóżki bolą". A tutaj małemu było pewnie wygodnie to co miał marudzić :)
  • Odpowiedz
@kurteq: Przynajmniej założyłeś i nie zgubiłeś. Kolega z wózkiem poszedł, a bucików nie założył. ;)
Czytałem też o gościu, który był tak zakręcony, że z lasu bez dzieci wrócił ;)
  • Odpowiedz
  • 25
@kurteq kiedyś zapomniałem psa jak na spacer z psem szedłem. Dopiero przed blokiem zastanawiałem się, po co i dokąd idę i po krótkiej chwili mnie olśniło.

  • Odpowiedz
  • 2
@kurteq ja kilka dni temu swoją mała 2lvl ubrałem na spacer, ładne różowe Gumiaczki, wskoczyłem przed wyjściem do ubikacji, biorę ja na ręce schodzę piętro niżej wychodzę na zewnątrz klade na ziemię... I teściowa drze jape... Patrzę..

Młoda ściągnela buty i miała różowe skarpetki, poszliśmy boso w listopadzie ;)
  • Odpowiedz
@kurteq: Mam nadzieję, że w końcu przejdzie ta ustawa i robić dzieci można będzie tylko z licencją, bo niektórzy nie mają wyobraźni ani doświadczenia i na przykład założą dziecku dwa różne buty.
  • Odpowiedz
@kurteq: ehh też bym się uśmiechnęła widząc takiego tateła z bomblem w butach nie do pary i pomyślała bym że jesteś super tata i pozwoliles młodemu na odrobinę samodzielności i biedny sam tak wybrał ale mu nie powiedziałeś bo był z siebie dumny ze mu się udało samemu założyć :)


Lecz się
  • Odpowiedz