Wpis z mikrobloga

@Zdzichu333: to samo, właśnie zeszłam z wykładu gdzie wykładowca mówił o wymaganiach z praca inżynierska na ten rok i w ciągu 5 minut sam sobie zaprzeczył z wymaganiami XD

Wszyscy dostali k-----y bo zażądał 80% roboty do zeobienia teraz A ZARZEKAŁ SIĘ ze nieeee na grudzień nie będziecie musieli robić X

A teraz musimy

Kurtyna XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@narzyzz: No i właśnie dlatego nie chcą być nagrywani. Ale mniejsza o to, chodzi o zwykły szacunek do drugiego człowieka. Skoro ktoś sobie tego nie życzy, to tak nie robię, bo sama nie chciałabym żeby ktoś mnie nagrywał.
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: nie jest żadną tajemnicą, że na studiach ci lepsi "ciągną" tych gorszych poprzez takie rzeczy jak łatwość podpytania/posłuchania na tematy związane z zajęciami, jest też łatwiej się "schować" w tłumie tych lepszych którzy często są na pierwszym planie. Inaczej się o coś pyta na korytarzu niż jak musisz prosić o gotowca przez messengera czy na grupce.
Tl;dr glupsi maja jeszcze gorzej, a madrzejsi maja w------e bo sa madrzejsi wiec
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: mam tak samo. Robie magisterke, ale wiem, że nie zrobię. Cały covid mi życie z----ł w związku z różnymi sytuacjami i teraz zrobić niektóre rzeczy to dla mnie wyczyn jak wejść na Mount Everest. Jestem wytrącony z rytmu jakiegokolwiek, stres mnie zżera, bezsenność męczy. I jak tu myśleć o studiowaniu?
  • Odpowiedz