Wpis z mikrobloga

@PositiveRate: no i akurat ci nie wyszło jechanie po PiS-ie, bo całą gównoburzę rozpętała babka od Giertycha. A jak wiadomo Giertych skończył jako lewak, więc bardzo prawdopodobne że to była prowokacja mająca na celu ośmieszenie obozu konserwatywnego
@PositiveRate Chodzą słuchy, że taki wpływ miały Teletubisie na niektórych członków pisu, np. z frakcji macierewiczowskiej. Nazwiskami rzucać nie będę, bo lubię pospać dłużej niż do 6 rano. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zresztą podobnie było z Harrym Potterem czy z tym śmiesznym chińskim kotem


@PositiveRate: w sumie jak katechetka nam powiedziała w szkole, że Harry Potter powinien być zakazany i to wymysł szatana to mając 11 lat pierwszy raz zapaliła mi się lampka, że kościółek to szurowska organizacja, ale oczywiście presja rodziców i "wszyscy chodzą do kościoła" sprawily, że dopiero na studiach całkiem się odciąłem a wcześniej sobie racjonalizowałem, że tylko jednostki są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szwedes: Bardzo podobną miałem rozkminę w sprawie HP. Nawet dlatego o tym pisałem, bo pamiętam jak na religii były wymieniane normalne książki, filmy, postacie itd. jako dzieło szatana.