Wpis z mikrobloga

Marcin Rola z "internetowej telewizji" wrealu24 to największy dzban prawackich mediów. Usta suche od plucia, jak tylko go słyszę. Poniżej zebralam kilka cytatów z jego wypowiedzi na trwającym właśnie lajwie z #marszniepodleglosci, obejrzałam jakieś 5 minut i tyle kwiatków. I on się nazywa dziennikarzem, dramat.

my jestesmy juz na moscie slasko-dabrowskim niedaleko pgnigie stadion narodowy. tutaj tez dochodzilo do prowokacji z mojej strony...może widzieliscie, to był tęczowe flagi

byly tez flagi strajku kobiet. kulturalnie czy hehe niekulturalnie uczestnicy marszu rzucali w nie petardami i innymi takimi rzeczami

z mojej strony są prowokacje jak panstwo widzicie. straz marszu niepodleglosci probouje wlasnie tych prowokatorow jakos ogarnac


NA STRAJKU KOBIET BILI KOBIETY, PODPALALI KOŚCIOŁY I BILI KATOLIKÓW A POLICJA NIE REAGUJE NA TĘ LEWACKĄ ZARAZĘ. BO LEWACY CHCĄ LIKWIDACJI TYCH LUDZI. TO KONEIC DLA ANTYPOLONIZMU. DI END. TO JEST KONIEC. TO MOJE OSOBISTE HASŁO.
nicari - Marcin Rola z "internetowej telewizji" wrealu24 to największy dzban prawacki...

źródło: comment_1605104340wntlJ7PtVsusCHwiJEVi7A.jpg

Pobierz
  • 17
@nicari: dla mnie jako neutralnego zarówno tęczowe flagi jak i narodowa hołota to to samo. Weźcie się wszyscy jebnijcie w łeb i wrzućcie swoje chore światpoglądy w dupę. Gospodarka się liczy a nie wasze marzenia o idealnym świecie. Albo #!$%@? skrajna lewica albo skrajna prawica. Cała większość ma was dosyć! Idźcie się #!$%@?ć na Białoruś a nie w Polsce #!$%@?!