Wpis z mikrobloga

@miki4ever: dzieciaki 10 i 6 lat czasem obejrza bajke sami na laptopie na hbogo. film ogladam z zona w lozku na laptopie. kiedys tez myslalem ze dom bez telewizora jest niepelny. ale chyba trzeba bedzie kupic bo dzieciaki chca jakas konsole. no ale moze jednak duzy monitor im kupie, bo wiem ze do telewizji nie wroce z netflixa i hbogo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@martinlubpl: Co kto lubi, ja jakos bym sie nie mogl przemoc, by film na 14 calach ogladac, 65 calowy ekran bardziej mnie przekonuje:)

Ale w sumie dlaczego nie chcesz telewizora kupic? Przeciez to nawet dla oczu dzieci lepiej, zeby nie musialy patrzec na maly ekran caly czas.
  • Odpowiedz
@wfd: O, czy wystąpiła tam ta typiara znana z tego że jest żoną piłkarza, która chciała pozwać randomową laskę z insta na grube hajsy za wytknięcie jej cringeowej sesji w której #!$%@?ła się z grubasów?
  • Odpowiedz
Nadal nie rozumiem jak mozna sie tak meczyc przy takim malym ekraniku,


@miki4ever: za 10 lat ci powiedza 'jak mozna sie tak meczyc przy 65calowym ekraniku' ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw ja ogladam 17cali z odleglosci 1,4m. z twierdzenia talesa - to odpowiednio 5,3m dla twoich 65 cali. nie meczysz sie ogladajac ten swoj maly telewizorek z 5 metrow? moze kup 200cali? malo ogladamy tv i to
  • Odpowiedz
@martinlubpl: Jak w pare osób możecie oglądać film z takiej odległości? Technicznie niemożliwe. Co innego oglądać sobie TV wygodnie na kanapie z 5m, co innego doglądać na małym ekraniku. Serio nie widze tu korzyści. W sensie, ze jak kupisz TV to już nie możesz grać w Ping ponga? Przecież sam napisałeś, ze i tak tracisz czas na Netflixa, to czemu nie robić tego w lepszym komforcie?;)
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to ze aparty yesy i inne gówna sprzedają wam tak drobna ilosc zlota za mega duza kase i sie chwalicie bo apart na pudełku i ze masz karte stałego klienta a jak bys poszedl do przydrożnego zwyłego jubilera to kupisz pierscionek o 2x wieksej wartosci za te sama cene. A pozniej jak wstyd jak gorse czasy i trzeba sprzedac to szok ze placiłam za to 700zł a to jest teraz
  • Odpowiedz