Wpis z mikrobloga

w innych krajach też są takie przeróbki. Tyle że ludzi normalnych to nie prowokuje. Po prostu wszyscy wiedzą, że chodzi o pokazanie przynależności zarówno do Stanów Zjednoczonych, jak i społeczności LGBT, a nie bezczeszczenie czegokolwiek.


@KombajnemPrzezUkraine: ale po co pokazywać przynależność do lgbt podczas święta narodowego? Jeden dzień, gdzie Polacy mogliby chociaż raz w roku się zjednoczyć, to nie, trzeba pokazać że jest się innym.
Przecież niedawno mieli nawet swój miesiąc,
Jeden dzień, gdzie Polacy mogliby chociaż raz w roku się zjednoczyć, to nie, trzeba pokazać że jest się innym.


@kknbjd: gdyby faktycznie się jednoczyli, to by nikomu nie przeszkadzało że ktośtam jest gejem

Ty wiedz że w USA jest większa wolność pod tym względem


@ediz4: to dobrze
gdyby faktycznie się jednoczyli, to by nikomu nie przeszkadzało że ktośtam jest gejem


@KombajnemPrzezUkraine: no pewnie by nikt nie zwrócił uwagi gdyby ktoś tam nie machał tęczową flagą przy każdej możliwej okazji. Albo słabo u nich z myśleniem, albo celowo prowokują sebów, żeby wyjść na ofiarę
@wihajsteer: w jaki sposób człowiek rozpoznaje, która flaga, do czego przynależy? Flaga Polski jest biało-karmazynowa/czerwona.

Flaga biało-tęczowa z godłem z orłem białym na tęczowym tle, to nie jest flaga Polski, a to godło nie jest godłem Polski.

W sumie nie wiem czego może to być flagą - prawdopodobnie jest parodią lub jakąś alegorią, ale nie jest flagą Polski, więc o czym tutaj rozprawiać?

Czym innym jest posiadać kawałek materiału biało-tęczowy, a