Wpis z mikrobloga

  • 231
Nie rozumiem kultu Testovirona
Chodzi tylko o to że robił sobie jaja z Polaków i używał wulgaryzmów?
Serio nie wiem o #!$%@? chodzi dla mnie gość jest okrutnie irytujący i bezbekowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On wcale nie chciał stworzyć mody na #!$%@? Polski i wszystkiego co polskie, wręcz przeciwnie. Nie przewidział jednej istotnej rzeczy, ludzie to debile


@w2kn2e: młodzież neuropejska uznała, ze modne jest #!$%@? Polski bo tak Testo kazał
  • Odpowiedz
@szzzzzz: W tym momencie jego twórczość nie jest ani szokująca ani prowokacyjna. Wróćmy jednak do lat 2008-2009 kiedy w Polsce papież nadal był wielką postacią, Ruch Narodowy miał swoje 5 minut. W Polsce nadal funkcjonowało bardzo zakrzywione pojęcie naszego własnego obrazu za granicą. Za mówienie źle o ojczyźnie nadal można było wyłapać w zęby od kibica, a nagrywanie jakichś filmów gdzie szkaluje się Polaków to w ogóle odjazd i narażanie
  • Odpowiedz
@m_ney: Tak, "nie podoba Ci się bo jesteś głupi, nie masz poczucia humor albo Cię uraziło inaczej by Ci się podobało" a może po prostu coś jest gównem, a Ty nie masz gustu?
  • Odpowiedz
@atencjon: nigdzie nic takiego nie napisałem xD

Przytoczyłem tylko przykład własnych znajomych, to wszystko. Nie napisałem, że tak jest na pewno i w każdej sytuacji. Nawet dopisałem że nic nie sugeruję,

Zarzucasz mi gimnazjalne argumenty a sam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Bk z ciebie typie xD
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Mam podobnie właśnie, choć jeśli mnie irytują działania rządu, to włączam sobie Testo. Ale ze względu na to, że w głębi duszy jestem patriotką, też mnie to obraża.

  • Odpowiedz
W tym momencie jego twórczość nie jest ani szokująca ani prowokacyjna. Wróćmy jednak do lat 2008-2009 kiedy w Polsce papież nadal był wielką postacią, Ruch Narodowy miał swoje 5 minut. W Polsce nadal funkcjonowało bardzo zakrzywione pojęcie naszego własnego obrazu za granicą. Za mówienie źle o ojczyźnie nadal można było wyłapać w zęby od kibica, a nagrywanie jakichś filmów gdzie szkaluje się Polaków to w ogóle odjazd i narażanie się na lincz.
  • Odpowiedz
sral na polakow, czasem zresztą słusznie, a wykopki już teraz wspominają jaki to on nie był wspaniały i ooo zajebisty filozof, jakiś zjeb co krzyczał do kamery xD


@StarySkuter: Zdaje się, że albo to był sarkazm, albo Polacy zdali sobie sprawę, że ktoś to głośno musiał powiedzieć.
  • Odpowiedz