Wpis z mikrobloga

  • 231
Nie rozumiem kultu Testovirona
Chodzi tylko o to że robił sobie jaja z Polaków i używał wulgaryzmów?
Serio nie wiem o #!$%@? chodzi dla mnie gość jest okrutnie irytujący i bezbekowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 130
  • Odpowiedz
@m_ney: no tak, koleżanka jest na pewno taka sama jak ta od mokebe

@szzzzzz: Dokładnie o to chodzi, o robienie sobie jaj z polaków, mój gimbowy mózg wtedy to #!$%@?ło, bo nie robił tego jakiś podlot co mu dopiero wąs urus, a wydawałoby się poważny mężczyzna z niskim głosem, dodatkowo kupił mnie filmem o okularach. Fenomen podbiła mu początkowa faza istnienia w internecie, gdzie ludzie zastanawiali się jeszcze
  • Odpowiedz
@w2kn2e: ty jesteś debilem, testo wielokrotnie na wszelkich czanach i mniej znanych filmikach mówił że nienawidzi tego kraju na serio ale oczywiście lepiej dorobić sobie ideologie że to hehe dla żartów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szzzzzz: O, już się zebrali "koneserzy" głębokiej jak rów mariański, "satyry". Gość musiał mieć duże kompleksy i z tego co pamiętam, zdrowy na umyśle nie jest. Zrozumieć kult Testowirona, to jak zrozumieć kult patostreamerów
  • Odpowiedz
@szzzzzz: różowy pasku, tutaj się światem wg kiepskich, żartami o papieżu i patologią na streamach podniecają, a ty się nad popularnością testovirona zastanawiasz.
  • Odpowiedz
@Taki_tam: testo zdobył taką popularność bo jako pierwszy powiedział głośno to co wiele osób myślało no i pięknie wypunktował narodowe kompleksy to nie 2020 że byle gimbus może założyc fp na fejsie i #!$%@?ć we wszystkich
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Testoviron to satyra przedstawiająca polskiego imigranta w USA, który wyjechał z Polski kiedy ta była jeszcze biedna, i po zasmakowaniu życia na wyższym poziomie w Ameryce stał się narcyzem, kpiącym z Polski, jeszcze bardziej amerykańskim niż Amerykanie. W rzeczywistości Łukasz Stanisławowski kochał Polskę, i nawet rozwiódł się ze swoją żoną przez to, że ta się "amerykanizowała" czyli np. zamiast gołąbki mówiła cabbage rolls. Potem Testo zaczął też trollować, robiąc
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Jak się ma świadomość czym jest twórczość Testo, to jego filmy są po prostu zabawne, ja je często oglądam. Jednak uważam, że jego filmy były szkodliwe, bo dużo ludzi nie rozumie kontekstu, i uznaje to co on mówi za prawdę objawioną. Zaczęła się od tego moda plucia na własną ojczyznę.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Po prostu większość ludzi tutaj to protojanusze.

Jak janusz sie śmieje że chłop za babe sie przebrał to wiocha, jak wykopek od 15 lat sie śmieje z tych samych memów o papiezu i testo to hehe kultura internetowa.

Po prostu to są memy dla plebsu a większość to plebs
  • Odpowiedz
@szzzzzz: to tak jak z kultem jezusa, chory czlowiek ktory oglosil sie bogiem, zydzi miszki do dzis nie uznaja
problem ze stanislawskim jest taki ze on bral hormony i wszystko co mowil to mowil pod wplywem ich a przez to bym wiekszosc czasu niepoczytalny
to slychac po tym jak go wystalkowali i po tym jak zaczal brac mniej, podupadl troche na zdrowiu - juz tak glupio nie gada.

i tak
  • Odpowiedz