Wpis z mikrobloga

  • 231
Nie rozumiem kultu Testovirona
Chodzi tylko o to że robił sobie jaja z Polaków i używał wulgaryzmów?
Serio nie wiem o #!$%@? chodzi dla mnie gość jest okrutnie irytujący i bezbekowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 130
  • Odpowiedz
@waskizlo: a ze zymskiej XD nie no to on mogl byc troche, juz nie pamietam skad byl ale polska pln-wsch tyle ze zdjec to nie wygladal.

on byl strasznie odklejony przez matke, wyjechal gdzies gdzie i tak musial byc polakiem tyle ze z wieksza iloscia pasty do zebow XD

zreszta jego zdjecie w kozuchu i spodniach od pizamy duza mowia o tym jak zyl XD ganial po pokoju zamkniety sam
  • Odpowiedz
@maz00rskie_mleko: Dla was wszystkie negatywne rzeczy to komunizm. Polacy są leniwi? Haha, czy się stoi czy się leży, komunizm. Polacy wyznają kult #!$%@?? Komunizm. Jak ser w lodówce pleśnieje to pewnie też komunizm.
  • Odpowiedz
  • 1
@BQP to mi zrobiłeś dzień. Nie wiedziałem, że Klejnot Nilu odpowiada również za ten nurt Nosacza. Człowiek doskonały.
  • Odpowiedz
@darkmind: mądrej głowie dość dwie slowie xD

jakbyś miał trochę oleju w czerepie to byś się domyślił że na szybko pisałem i się #!$%@?łem a z kontekstu i tak widać o co chodzi

a tak jesteś albo dzban albo pajac-purysta który doznaje orgazmu bo może się #!$%@?ć za nieistotny lapsus xD
  • Odpowiedz
Dzieła Testovirona były swego rodzaju katharsis, rozpoczęciem procesu leczenia z kompleksów i odbudowy godności narodu polskiego.

A zrobił to wszystko w kilku (z pozoru) prostackich filmikach.

To jest prawdziwy geniusz.


@throwaway2137: 100% racja, najpierw trzeba zdać sobie sprawę z upadku żeby potem chcieć się podnieść. Dzisiaj już chyba wszyscy widzą jak działa ten kraj, więc może łatwiej będzie go kiedyś postawić na nogi.
  • Odpowiedz
@w2kn2e: to ty sobie ubzdurałeś że to jest satyra ułomku xD Testo raz powiedział że to satyra w "wywiadzie" po tym jak jego dane stały się publiczne i wszyscy dowiedzieli się gdzie mieszka i jak się nazywa on i jego matka z którą mieszkał, był osrany i coś #!$%@?ł że on tak nigdy nie myślał i że jest dumnym polakiem prawdziwym patriotą xDD Potem zniknął na jakiś czas a jak
  • Odpowiedz