Wpis z mikrobloga

  • 231
Nie rozumiem kultu Testovirona
Chodzi tylko o to że robił sobie jaja z Polaków i używał wulgaryzmów?
Serio nie wiem o #!$%@? chodzi dla mnie gość jest okrutnie irytujący i bezbekowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 130
  • Odpowiedz
@szzzzzz: To Testoviron jest polskim wieszczem narodowym.

Nie żadne ćpuny i dziwkarze ze swoim poronionym romantyzmem jak Mickiewicz czy Słowacki, albo pseudo-historyczny mitoman Sienkiewicz. Ci jedyne dokonali wielopokoleniowych szkód na narodzie polskim pielęgnując mesjanizm i kult porażek - "chwała zwyciężonym" i inne takie (wiem, że to Orzeszkowa, ale nikt by nie pisał takich bzdur jeżeli ten niewolniczy sposób myślenia nie byłby spopularyzowany przez poprzednich).

Dzieła Testovirona były swego rodzaju katharsis, rozpoczęciem
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: bardzo dobrze napisane, pamiętam, większość oglądających nie łapała prowokacji i brali te filmiki dosłownie do siebie i wyzywali go xD a to wszystko tym samym nakręcało się, a te 10% ludzi z Testo naczele miało bekę z urażonych polaczków z zerowym dystansem do siebie xD
  • Odpowiedz
ja nie wiem ile masz lat i ile pamiętasz, ale jak teraz wśród młodzieży bardziej modna jest lewica, tak wtedy ruchy prawicowe były modne.


@ZasilaczKomputerowy: Pamiętam okres, gdy rządziło PO - ja jestem rocznik 2000 i pamiętam, że więcej prawicy było i ruchów narodowych.
  • Odpowiedz
@kris03: Tak i głównie to byli ludzie z chanów, gdzie zawodowo zajmowali się prowokacjami. Dla nich pojawienie się gościa starszego od nich - zatem bardziej kojarzonego z pokoleniem w które się uderzało, który w dodatku jest od nich lepszy w tym co robią o dwie ligi, to było objawienie. Stąd zaczęły się stalkowania, przeróbki, cały kult. Chany zyskały swojego papieża. Wtedy znać i lubić Testovirona to była nisza i subkultura.
  • Odpowiedz
@szzzzzz:

Zjawisko testoviron vs społeczeność internetowa to fanatstyczny fenomen. Piętrowy trolling, taka troll-cepcja z maksymalną ilością poziomów gdzie zawsze można iść jeden level trollingu dalej. I to jest w tym wszystkim najzabawniejsze :)
  • Odpowiedz
to normalne różowe paski jak powszechnie wiadomo nie mają poczucie humoru oraz same nie są śmieszne


@j00g1: Wiem to po sobie. Zawsze jestem wręcz nadwrażliwa, aczkolwiek w zależności od humoru rzucę sarkastycznym żartem. Oczywiście, nie można tego mówić o wszystkich różowych paskach, że nie mają poczucia humoru.

  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: No to były czasy kiedy był bunt przeciw środowiskom liberalnym z PO i Tuskiem na czele. TVN była zła i systemowa. Michnik i GW to był wróg ojczyzny. Organizacje, które szły w Marszu Niepodległości to były te antysystemowe. Teraz się wszystko zmieniło i to lewica jest antysystemowa.

Stąd można sobie wyobrazić jaki potężnym ciosem były filmiki Testovirona.
  • Odpowiedz
Dzieła Testovirona były swego rodzaju katharsis, rozpoczęciem procesu leczenia z kompleksów i odbudowy godności narodu polskiego.


@throwaway2137: Dobrze piszesz. Aby się wyleczyć z kompleksów, należało sięgnąć dna. Zniszczyć fundament na którym ta cała martyrologia i poczucie skrzywdzenia i niższości bazowały. Wtedy kiedy to wszystko było zaorane do poziomu gruntu, można było budować nową świadomość. Bez zakrzywionej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@w2kn2e Nie przewidział jednej istotnej rzeczy, ludzie to debile.

Raczej tego że Polacy nie są napinaczami takimi jak.mu się wydawało i że mają w opór dystansu do siebie
  • Odpowiedz