Wpis z mikrobloga

W jaki sposób w dobie #koronawirus mogę przedłużyć umowę z @netia? Pozostaje tylko przez telefon? Nie da się na spokojnie przez internet? Niezwykle irytujące są telefony od nich i wymaganie na wyrażenie zgody na prezentowana przez nich ofertę szczególnie jak człowiek jest nią atakowany z zaskoczenia. A jeszcze pani, zaczęła mnie pouczać o nowelizacjach prawa telekomunikacyjnego zakazujących zawierania umów przez internet. ()

#netia #internet #dom #pytanie #prawo
  • 4
witaj.
ja mam netie juz 13 lat. od jakis 5 lat w tych sprawach kontaktuje sie telefonicznie w sprawie umow, a w przypadku innych pytan przez messengera. messenger syper sprawa, zawsze szybko odpisuja
#szaradoniczka raz mialem chyba ze szybciej, jakas niby promocja. mi rok temu skonczyla sie kolejna 2 letnia umowa i nowej nie podpisywałem. Teraz od roku czasu place tyle samo jak co miałem umowe, tylko ze teraz bez przedłużania umowy to moge zrezygnowac z uslugi kiedy chce. Gdybym podpisał umowe na kolejne 2 lata to mialbym miesiąc za darmo, ale wole nie przedłużać. Myślę zrezygnować z netti i zalozyc od lokalnego dostawcy światłowód