Wpis z mikrobloga

@Jazon: Kurde, nieźle. Ja nie mogę zwykłego HS ogarnąć, chyba zacznę robić press to HS, może szybciej mi wyjdzie.. Polecisz jakieś progresje, albo jak ogarnąc HS? Flagę też robisz?
@Pat6er: rób przy ścianie dopóki nie ogarniesz balansu i
techniki, stopniowo oddalaj się od ściany, jak będzie 10/10 wejść bez asekuracji ścianą to możesz robić bez i uczyć się pressa :D warto przy ścianie jak najdłużej, bo to też psychicznie pomaga, że masz coś do asekuracji w razie co, dopóki nie ogarniesz perfekcyjnych wejść xD
@Jazon: Uhh, dobra, to próbuję dalej .. Takie pytanie, już przy wyskoku maksymalnie wyciągasz barki czy jak złapiesz już jakiś balans? Bo ja wyskakując jestem tak jakby złamany w barkach i dopiero potem wyciągam je do góry ..
@Pat6er: to raczej później koryguję, ciężko tak perfekcyjnie wejść od razu :D czasami trzeba ręce ugiąć w łokciach nieco jak się leci do tyłu za bardzo, palcami skontrować i dopiero starać się poprawić xD
@Pat6er: a właśnie, zapomniałem o fladze napisać xD to jest niby podstawowy element, a nigdy go nie robiłem xD w sumie to myślałem ostatnio zacząć, bo ta #!$%@? konstrukcja, którą mam na siłowni ma takie 2 poziome drążki, w których widzę potencjał xD
@pacik19: będzie już lekko z 6lat, na początku jako forma rehabilitacji po operacji barku (nawykowe zwichnięcie), później się wkręciłem i ze 2lata marnowania potencjału w domowym zaciszu. Dopiero po przeprowadzeniu się do miasta poznałem ludzi na SW parku i się zaczęło konkretniejsze ćwiczenie xD teraz od roku ćwiczę typowo pod Street Workout i różne elementy, co różnie idzie xD
Kreatyna, cytrulina, beta alanina, kofeina i gorzka czekolada przedtreningowo. A tak to
Kreatyna, cytrulina, beta alanina, kofeina i gorzka czekolada przedtreningowo. A tak to jeszcze witaminki z rańca xD


@Jazon: zapomniałeś wspomnieć o najważniejszym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)