Wpis z mikrobloga

@zibizz1 ten mapping jest nieczytelny, wywoływanie w kółko "GetRow(i)" jest potencjalnie wolne w chooj (nie znam C#), jak dorzucisz kolumnę w środku to musisz wszystko przepisywać bo polecasz na kolejności kolumn a nie nagłówkach, no i ciekawe co by było jakby niektóre rzeczy nie były rzutowalne do intów. No i na koniec, polskie zmienne. :)
  • Odpowiedz
@stokujo: No, dokładnie to j---e szybko. Widziałem to w tv ale nie chciało mi się stopować by zerknąć na kod. Ewidentnie jakiś praktykant na bezpłatnych praktykach xD
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: w takim razie żądam przepisania wszystkich struktur na polski.

Konwertuj.NaLiczbeCalkowita32(arkusz.WezWiersz(i).WezKomorke(3).LiczbowaWartoscKomorki);
PudelkoZWiadomoscia.Wystep();

I tak dalej. No i nie zapomnij opakować tego w bloki sprobuj{} oraz zlap{}, albo po prostu SprobujDokonacSkladniowejAnalizyCiaguZnakowWCeluUstaleniaJejStruktury() ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: no dobra, ja tez w swoich własnych projektach przy których nikt nie będzie grzebał sobie robię śmieszki żeby było weselej, to jest co innego. Jak ktoś mi za coś płaci to zakładam ze jak odejdę z pracy to musi być to dla kogoś innego czytelne i zrozumiałe a nie żeby potem się domyślał dlaczego funkcja kosi beton i ma zmienne pat i mat XD
  • Odpowiedz