Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski, jak często nie udaje wam się dojść w czasie #s--s? Podobno większość kobiet udaje orgazmy i nigdy nie dochodzi ze swoim partnerem...

Ostatnio miałem pierwszy w życiu s--s (partnerka też była dziewicą), był lód, facefuck oraz ja jej smyrałem łechtaczkę palcami. Mi się udało po długim czasie dojść (za dużo walenia konia...), natomiast jej po wielu podejściach do palcówki nie. Była strasznie zestresowana, co pewnie nie pomagało. Stąd moje drugie pytanie, przy którym razie (z tych pierwszych) udało wam się pierwszy raz dojść? Z tego co czytałem to większości kobiet dopiero za którymś z kolei stosunkiem się udaje, wcześniej są zbyt spięte...
#zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zapytajrozowegopaska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa9014f21b3d6000aa89c78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaja Zgadzam się, jest smutne i przykre, ale się zdarza. Nie zawsze trafisz od razu na troskliwego partnera, co umie słuchać i rozmawiać. Na szczęście są też tacy, co potrafią. S--s to często drażliwy i wstydliwy temat, można trafić na "ogierów" albo takich, co są troskliwi na co dzień, ale wstydzą się w sypialni rozmawiać na te tematy albo są samolubni tylko w łóżku albo nie wiedzą, że robią coś źle.
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: No to widać jest więcej idiotek, niż można sądzić.
Bo to jest głupota i zdania nie zmienię.
Tak samo nie zmienię zdania w sprawie, że coś nie tak jest w sytuacji, gdy ważniejsze jest, żeby facet myślał, że potrafi zawsze laske zadowolić, niż żeby ona m9gla mu powiedzieć, że coś jest nie tak.
A to, że dla wielu facetów lozko jest punktem, gdzie łatwo zranić ego, to nie jest
  • Odpowiedz
Tak samo nie zmienię zdania w sprawie, że coś nie tak jest w sytuacji, gdy ważniejsze jest, żeby facet myślał, że potrafi zawsze laske zadowolić, niż żeby ona m9gla mu powiedzieć, że coś jest nie tak.


@agaja: widzisz, ludzie rozsądni dyskutują, czytają badania. A ty na wstępie "nie zmienią zdania".

Po prostu nie masz pojęcia o mężczyznach i reszcie kobiet też widzę nie bardzo. Naprawdę poczytaj o tym a nie
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: xD
Nie udaje, że pozjadałam rozumy.
Po powiatu uważam, że w dobrym związku nakezy o siebie wzajemnie dbać o rozmawiać, a ludzi to pole, gdzie obojgu piwinno być dobrze i zalezec na partnerze.

Ty masz inna opinie - Twoje prawo.

Swoją drogą -to, że duża grupa ludzi postępuje w jakiś sposób, nie znaczy, że tak być powinno czy jest to dobre.
  • Odpowiedz
@blackfriday Poniosło w sensie z baitem ;) nie uważam, żeby do pierwszych czynności seksualnych mógł należeć facefuck, chyba że coś innego się pod tym kryje niż mi się wydaje. To już jest inny poziom zabawy imo. Nie wykluczam, że to możliwe, ale wielce nieprawdopodobne.
  • Odpowiedz
@agaja Trochę się zgodzę z @CukrowyWykop. Założenia nasz słuszne, powinno się rozmawiać i dbać wzajemnie o swoje potrzeby. Ale czy takie związki trafiają się od razu? Czy wszyscy są świadomi, doświadczeni i otwarci? No nie bardzo. Poza tym brak orgazmu nie sprowadza się tylko do tego, że facet źle wkłada czy dotyka, to o wiele szerszy problem. I można nadal nie mieć orgazmu mimo rozmów i starań. Można go
  • Odpowiedz
@slimaczkowa: ale ja nie pisał, że każdy związek taki jest.
Zdaje sobie sprawę, że wielu ludzi niestety rozmawiać nie potrafi i kończy się to jak kończy.
Ale nie podoba mi się twierdzenie, że skoro dużo osób tak robi, no to to jest spoko i nie można mieć innego zdania.

Ja po prostu uważam, że takie zachowanie jest błędem i jedynie utrwala problemy.
Nie mówię, że wszystko magicznie zniknie, gdy się
  • Odpowiedz
BłękitnyWieloryb: Imo od faceta sporo zależy. Mój pierwszy był też prawiczkiem i nie obchodziła go moja przyjemność. Walił jak durne, bo jego to podniecało i zaskoczony, że ja nigdy nie dochodzę. Teraz mam drugiego, też prawiczkiem był, ale o Boże, różnica jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze 3 razy potrafi mnie doprowadzić, czasem mniej, czasem więcej, to taka średnio

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@blackfriday xD Z racji płci i wieku mogę mieć jakieś pojęcie ;) ale oral i facefuck to dla mnie dwie różne kategorie i co do oralu, mogę się zgodzić, ale z facefuck już niekoniecznie jako jednej z pierwszych czynności seksualnych, bo mówimy tutaj o rozdziewiczeniu.
  • Odpowiedz
@agaja Nie o to mi chodziło :) według mnie to też nie jest ok i problem się nie rozwiąże, jak nikt nie będzie o nim rozmawiał. Tylko nie spodobało mi się nazywanie takich kobiet idiotkami, bo nic nie mówią, żeby nie urazić faceta. Według mnie to też trochę spłyca problem. Ale ogólnie rozumiem Twój punkt widzenia i oczywiście masz prawo do odmiennego zdania, nie neguję tego :)
  • Odpowiedz
@blackfriday Dla Ciebie facefuck i oral to ta sama czynność? Według mnie nie, facefuck jest "brutalniejszy", bardziej pasywny jeżeli chodzi o kobietę i chyba też bardziej wymagający. Ale w sumie mogłeś mieć rację w poprzednim wpisie, mam na to inną perspektywę, bo to nie ja ściągam małolaty do łóżka ;)
  • Odpowiedz
@blackfriday Hmm, chyba z mojego niczym niepopartego założenia, że facefuck jest raczej dla bardziej doświadczonych i świadomych ludzi, którzy lubią ostrzejsze zabawy. A na pierwszy ogień raczej powinno iść vanilla.
  • Odpowiedz