Wpis z mikrobloga

Adrian Zandberg nie chce nikomu narzucać swoich wartości moralnych, tego kogo mamy kochać i broni prawa kobiet do decydowania o swoim ciele. Dlatego jest prawdziwym wolnościowcem w przeciwieństwie do Korwina, Brauna i całej tej zgrai pajaców z Konfederacji. Change my mind.
#neuropa #4konserwy #konfederacja #libertarianizm #antykapitalizm #razem #lewica #lewicarazem #socdem #polityka
PolskaPrawica - Adrian Zandberg nie chce nikomu narzucać swoich wartości moralnych, t...

źródło: comment_1604909138bPGUqSAhbTwTCok33UJb6E.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
@4d70c20916ae4e859918711a35165f21: Nie, ale 44% od dochodów powyżej 120 000 zł rocznie już mnie zaboli jak jasny #!$%@?.

Tak samo jak 55% od dochodów powyżej 250 000 zł rocznie. Nie oddam nigdy nikomu tylu pieniędzy, za dużo czasu poświęciłem na naukę i rozwój. Jeszcze tylko po to by pomagać nierobom, ha tfu!

To nie był prawdziwy komunizm, tym razem się uda! xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:
1. nie bierzesz pod uwagę różnic kulturowych. Niby dzieli nas od nich 1000km, ale mentalnie jesteśmy zupełnie inni. Skandynawowie są zdyscyplinowani i mają ogromne zaufanie do państwa. Jest też bardzo niski poziom korupcji. My nie jesteśmy zdyscyplinowani i nie mamy praktycznie żadnego zaufania do państwa a korupcja jest u nas dość spora. U nas nie sprawdziłby się model opiekuńczy państwa
2. Kraje skandynawskie doszły do swojego bagatcwa dzięki modelowi kapitalistycznemu!
  • Odpowiedz
Socjalizm polega na płaceniu wysokich podatków, żeby komuniści mogli żyć z zasiłkow? Dzięki, nie widziałem.


@4d70c20916ae4e859918711a35165f21: Tak, bo niziny społeczne zamiast pracować jak każdy normalny człowiek, wolą pokrzyczeć aż w końcu dostaną jakieś ochłapy. Gdyby nie to, pewnie by kradli i na ulicach byłby chaos. To jest prawdziwy powód dlaczego socjalizm jako-tako działa i jego prawdziwy cel.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica Jak dla mnie system progresji podatkowej karze Cię za to że jesteś ambitny i zaradny, a nagradza lenistwo i promuje system żeby tylko żreć i żyć. Najbardziej uczciwy jest podatek liniowy, który równo traktuje każdego.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: No jeśli jesteście zwierzętami i wasze pojęcie wolności wyklucza odpowiedzialność i prawo własności to tak, Zandberg jest wspaniałym wolnościowcem. Jak każdy komuch XD

To ja już wolę zamordystę Korwina niż wolnościowe tyranie w twórczym kolektywie.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: No ja sugeruje że progresja podatkowa wpływa pozytywnie na stabilność gospodarczą kraju.

Tak jak sugeruje to np. badanie naukowców:

Based on data

from 1981 to 2002, we find that progressive taxation provides policymakers with the ability to

conduct countercyclical fiscal policies, which in turn contributes significantly to economic

stability. In turn, we find no evidence that progressive taxation adversely affects economic

stability by reducing growth.


https://scholarworks.umass.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1147

Piszesz "Samo podnoszenie podatków
  • Odpowiedz
#!$%@?. 70% podatek to rabunek. To jest kompletnie wbrew zasadzie wolności dysponowania własnym majątkiem.

Dajmy na to jesteś informatykiem, lekarzem chirurgiem czy obrotnym handlarzem czy utalentowanym menadżerem. Jaki byłby sens uprawiania takich dobrze płatnych, ale stresogennych zawodów jeśli zabieranoby Ci 70% dochodu?! Naród nie dość że by się nie rozwijał, to cofnąłby się do lat komuny. btw nie wierzę że tłumaczę tak fundamentalne rzeczy


@Maly_Jasio: XDDDDD

Przecież nikt nie zabierze nikomu
  • Odpowiedz
w kwestiach gospodarczych jest jak najbardziej wolnościowy, tylko w sensie pozytywnym, a nie negatywnym. Bycie wyzyskiwanym za 5 zł/godz. w akapie bo pracodawca ma 5 innych na twoje miejsce to żadna wolność.


@PolskaPrawica: czyli klasycznie: wolność to nie wolność, tylko pełna micha, choćby konsumowana w kajdanach.

Myślę, że takich cyrkowców logiki jak ty to tylko palcami wytykać.
  • Odpowiedz