Wpis z mikrobloga

Witam. Chciałbym zabrać się do zakupu jakiegoś konkretnego sprzętu chodzi mi o elektrycznego papierosa.
Mógłby ktoś coś polecić?
W głowie mam Tesla Punk Mini 85W lub Tesla Punk 220 W
Atomizer Vandy Vape Kylin V2
Z chęcią wysłucham reszty propozycji i chciałbym poprosić o strone, na której taką tesle można dostać! Pozdrawiam
#papierosy #pomocy #vape #vapenation
  • 8
Ja mam Voopoo Drag X, bardzo polecam. Kumpel który ma całą kolekcję drogich sprzętów próbował i mówi że za takie pieniądze to naprawdę bardzo dobry wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ariul: Próbowałeś chociaż że się wypowiadasz? A co do kumpla kolekcji to byś się zdziwił, chłop wydał na te zestawy parę tysięcy złotych i zna się na rzeczy :)
A i nie są to smoki XD
@Aidenik: Polecasz komuś zestaw na gotowe grzałki mimo że ktoś chce RTA. To jest jak cofanie się w rozwoju. A ten Drag jest po prostu słaby jeśli porównywać do dobrych RTA nie mówiąc o RDA.
@bartosz-rafonikz: Tesle 220 można dostać chyba w edymie. Sam mam dobry sprzęt. A co do tanka to może Profile RDTA ? Świetnie smaczy. Na obu typach grzałek więc to chyba najlepszy obecnie wybór w rozsądnej
@bartosz-rafonikz: Vandy Vape Gaur 21 - nowość od Vandy Vape ale w zasadzie elektronika ze Swella i jest ona bardzo dobra. Ma wszystkie zalety Swella czyli świetny soft, ładny wyświetlacz i fajny chip. Jest do tego bardzo lekki. Gaur zmienia to że jest modem na 2x21700 co daje olbrzymią pojemność akusów. No i do tego tak jak mówiłem ten Profile RDTA lub jakieś dobre RTA np. Widowmaker itd. Ewentualnie Squonk +