Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: za to nowego dużego kombi nie będzie. Do tego czysty rachunek ekonomiczny. Z nowego auta odparuje kupę wartości w kilka lat. To Volvo ma już największy spadek za sobą, po 2-3 latach można sprzedać i wziąć coś innego już nie tak dotkliwie płacąc za użytkowanie. Fakt szybciej się trafią jakieś naprawy ale nie zbliża się do kwoty utraty wartości takiego nowego renault Clio czy VW polo. Jak ktoś ma w
za to nowego dużego kombi nie będzie.


@Atomus: > za to nowego dużego kombi nie będzie. Do tego czysty rachunek ekonomiczny. Z nowego auta odparuje kupę wartości w kilka lat.

@Atomus: mam B i D. Oba nowe - jeźdżę B, ale ja może jestem dziwny - anyway. Czy ja kupuję po to, by sprzedać? nei. Ja kupuję po to, by zjeździć. Mam Rio od 2013, nabijam ponad 200K km teraz.
@1_2_3-45: Rio albo Stonica można za to mieć, też extra auto.

Teraz też nowa i20 wyszła, też fajnie się prezentuje, można mieć naprawdę wiele fajnych aut za to.

Tu ja z moją na kole podbiegunowym, pozdrawiam. W dwie osoby zmieściliśmy się bagażnika, nic prócz wody nie było w środku auta (w sensie dwóch butelek). Reeszta w bagażniku. Robię nią czasem trasy do 10K km i żyję.

wołam @bigger i @cwlmod (
S.....S - @123-45: Rio albo Stonica można za to mieć, też extra auto. 

Teraz też n...

źródło: comment_1604878346fu6ZZOaaXeFipkqt0354GN.jpg

Pobierz
@Student_AWAS: ale na takiej samej zasadzie ktoś jeździł tym te 3 lata a ty swoim od 2013 i się nie psuje, czemu to Volvo ma się psuć?xD kupuje się auto z historią i użytkuje tak jakby się miało od nowosci, proste. Norma jest że ludzie biorą w leasing i biorą kolejne i takie auta ktoś kto potrzebuje dużego a nie stać go na nowy bierze. Jakbym miał do wyboru kupić hothatcha
@Atomus: nie twierdzę, że się będzie psuło, choć akurat Volvo to nie jest jakaś niezawodna marka - jedzie na opinii z czasów, gdy produkowali te kwadratowe kloce.

Leasing to jedno -ja też z niego korzystam, ale mam pieniądze na auto - po prostu leasing jest opłacalny, bo jest śmiesznie tanio oprocentowany + tarcza podatkowa. To sie opłaca.

Jakbym miał wybierać między nowym za 120, a używanym za 80, to czekałbym na
S.....S - @Atomus: nie twierdzę, że się będzie psuło, choć akurat Volvo to nie jest j...

źródło: comment_1604878667K11imgLfDhWDypbmOQjjIw.jpg

Pobierz
@Student_AWAS: gościu spokojnie, jest masa lepszych aut gadasz jak nakręcony typ z salonu tych marek. O leasingu mówiłem pod kątem tego że jest wysyp aut kilkuletnich nie że od razu musiał mieć dzwon czy jakieś wady ukryte że ktoś sprzedaje młode auto. Volvo nie jedzie na opinii z czasów kloców tylko właśnie te obecne są świetne, od czasu gdy ford sprzedał ponad 10 lat temu jest pod tym względem dużo lepiej.