Wpis z mikrobloga

@chmlu: czego?:D sky tower mi się nie podoba, a jestem naprawdę bardzo liberalny. To gwałt na panoramie miasta, nie jest tak, bym nie lubił wysokościowców - po prostu inaczej wygląda panorama Wwy z 10 drapaczami, inaczej Wrocław xD.

No chyba, że mowa o Rosji, tam wszystko jest wielkie ʕʔ

Jakby tego skytowera dać np w Kielcach (są w zagłębieniu), to nikt by nie zwrócił uwagi, a tak
@Lw990: w Polsce tylko poniemieckie kamienice!? No chyba nie.

Jakos rozwoju panoramy Wroclawia nie widze, ksztalt tego budynku jest tez dziwny. Jestem serio liberalny, jesli chodzi o prawo budowlane, tak ST gwalci mi oczy, jak jade do/kolo Wrocka.

Budowali go 200-2012. W tym tempie to panorame obecnej Wwy uzyskacie za conajmniej 50-60 lat, jesli w ogole xD
@CHVRCH_OF_RA: Miałem hmmm... przyjemność zwiedzać część Indii i być przy okazji w Agrze i zwiedzić Taj Mahal. Moim zdaniem właśnie takie zdjęcia powinny być prezentowane w folderach, prospektach i materiałach marketingowych, bo dodatkowo nadają smaku i pikanterii zwiedzaniu tego typu miejsc. Naoglądaliśmy się z żoną pięknych zdjęć Taj Mahal, poznaliśmy historię tego miejsca zanim w ogóle tam dotarliśmy. Okazało się, że dla naszej dwójki najlepsza i największa historia to samo dotarcie
@Student_AWAS:w Polsce mamy różna zabudowę ale mówię ci byś się działo gdyby wszyscy myśleli jak ty
Np nigdy nie zbudowano by bloków bo jak nie to w porównaniu do kamienic
Wieżowce też be
A jeśli o Wrocław chodzi to powstaje drugi wieżowiec (około 140m)
Pewnie mieszkańca nowego Jorku w 1890 też nie widziało się zmiana panoramy Manhattanu
@Lw990: ale ja nie mam z tym problemu, serio. Jedyne miasto, ktore mi sie nie podoba to Krk, procz starego miasta i nowej huty.

Mimo wszystko - na tle PLASKIEGO Wroclawia ST wyglada zle. Jakby bylo ich z 3-4 - ok. Jest jeden i raczej sporo czasu tak bedzie.
Ogólnie polecam wycieczkę do Indii na własną rękę


@PaperJam: Po tym co przeczytałem utwierdzam się, w tym że Indie raczej słusznie nie są na liście moich planowanych podróży. Jakoś nie przepadam, za byciem przedmiotem wyłudzeń, gubieniem się i byciem wyzywanym. Może się mylę i mimo wszystko jest tam więcej pozytywnych rzeczy?