Wpis z mikrobloga

Movistar pracujący na Rogliča tylko po to, żeby dosrać Carapazowi i przekreślić jego jakiekolwiek szanse na wyrównanie czasu. Dlaczego? Bo przeszedł z Movi do INEOS, gdzie lepiej płacili i gdzie prawdopodobnie nie traktowali go tak gównianie jak w Movistarze (co pięknie obrazuje serial na Netflixie o Movi). Nigdy nie lubiłam Movistaru, który sam siebie zowie la familia, a w jednym sezonie uciekli stamtąd Landa, Quintana i Carapaz. Zespół kultu bożka Valverde, który udaje, że fakt złapania go na dopingu nie istnieje :D Ech, dawno się tak nie wściekłam.
#kolarstwo #vuelta #szosa
Laniakea - Movistar pracujący na Rogliča tylko po to, żeby dosrać Carapazowi i przekr...

źródło: comment_1604790445RGMWcH8AOr5GuvOnKcwq6h.jpg

Pobierz
  • 38
@Scyzorro83: przecież w tym już dokładnie momencie nie było mowy o odrabianiu czegokolwiek do Martina. A teza może i według Ciebie się nie broni, ale jak się okazuje, nie tylko ja tak pomyślałam. Za naszosie.pl: „ Nie da się jednak ukryć, że w końcówce pomogli mu też kolarze Movistaru, co jest niezwykle symboliczne. W końcu przed rokiem to własnie w barwach hiszpańskiego teamu Carapaz miał rywalizować ze Słoweńcem, lecz ze względu
@Laniakea: Jak nie było mowy o odrabianiu do Martina jak jednak Mas odrobił 48 sekund na tym etapie co w konsekwencji nic nie dało, ale można by mówić że jadą na złość Carpazowi jak by Dan Martin był w grupie Roglica i Masa i wtedy mocne tempo Solera nie miało by uzasadnienia, a jak Martin został w tyle dało się coś nadrobić i walczyć o 4 miejsce, także spisek Movistaru bardziej
@Scyzorro83: chodzi mi o to, że w tym momencie, kiedy zaczęli pracować na Rogla, to nie było już żadnych szans na czwarte miejsce, a jednak dostali przekaz do słuchawek, żeby pracować na headwindzie, zamiast siedzieć grzecznie na kole Roglowi, który w tym momencie już pękał.
@Laniakea: A co by im dało to siedzenie na kole? Na etap nie ma szans. Oszczędzać sił na kolejne też nie trzeba. Choćby mieli 1% szans na przegonienie Martina, to i tak próbowanie miało sens.
Też wolałem żeby wygrał Carapaz, ale winić sobie może swoją aktualną drużynę, a nie byłą. Wczoraj pracowali żeby dogonić ucieczkę i dzięki temu Roglić zgarnął 6 bonusowych sekund. Dziś zabrakło ich gdy byli potrzebni.
@AbaddonLincoln: dobrze, że istnieje jakiekolwiek polskie medium o tematyce kolarskiej, bo kupuję Przegląd Sportowy, który jak łaskawie rzuci pół stronki o kolarstwie (bardzo rzadko) to i tak można tam przeczytać totalne bzdury jak to, że gradient na Angliru zachęca do dopingu.
@Laniakea: @AbaddonLincoln: @Ostatni_Piwniczanin: No właśnie, ktoś wie czemu taką ......(tu brzydkie słowo) odwalał na tym wyścigu Ivan Iván Ramiro Sosa , przecież to powinien być główny pomocnik Carapaza a gość jechał Vueltę jakby cały czas osłaniał Frooma( ͡° ͜ʖ ͡°)

Np wczorajszy etap, strata 35 minut:
95 García Jhojan Caja Rural - Seguros RGA 35:00
96 Hollenstein Reto Israel Start-Up Nation ,,
97 Barbero Carlos