Wpis z mikrobloga

Myślałem o przejściu G2NK i wrzucaniu posta co jakiś czas, z opisem co zrobiłem podczas rozgrywki. Byłby to taki jakby poradnik jak zrobić dobrego kusznika, ewentualnie maga. Myślę że jednak kusznik byłby ciekawszy bo wymaga to siły + zręczności + kusza + walka mieczem, chociaż z drugiej strony dużo osób twierdzi, że gra magiem jest trudna. Jako kusznik większy nacisk kładłbym na kuszę, walki uczyłbym się później.
Oczywiście wszystko robione na 100%. Po co? Dużo osób mówi, że Noc Kruka jest trudna, ja natomiast twierdzę, że już pod koniec I rozdziału można sobie ze wszystkim radzić.
Nie wiem czy jest sens, bo nie wiem czy ktoś zechce to w ogóle czytać. Dlatego też ankieta i jak będzie jakaś ilość głosów, to zrobię coś takiego.
#gothic #gothic2 #gothic2nk

JAKI BUILD?

  • Łowca (2h + kusza) 46.2% (18)
  • Paladyn (1h + kusza) 23.1% (9)
  • Mag (cel to 500 many) 30.8% (12)

Oddanych głosów: 39

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Helong: Nie ma nic trudniejszego niż 2h+kusza jeśli chodzi o buildy. A wyzwania typu przejść z czymś albo bez czegoś, np cała gra z lagą albo bez pancerza, jest nudna, nie chce mi sie takiego czegoś, bo można przejść grę w ogóle bez niczego omijając wszystko jak w speedrunie.
  • Odpowiedz
@Defined: Już napisałem na ten temat. W grę wchodzi tylko to co w ankiecie. Te wyzwania są nudne i nie będzie o czym pisać w takim wypadku. Na pięści to po prostu będe uciekał i rozwale smoki czarami. Na pogrzebacz grał @Prychacz, noz na wilki ma troche więcej obrazen. Dla mnie to nie byłoby problemem, po prostu więcej uderzen i jakos bym przeszedl, ale nudno.
  • Odpowiedz
@Helong: Łukiem jest łatwo, bo wystarczy pakować w zręczność + strzelanie z łuku, wdrapujesz sie na skałe i walisz. Z kuszą jest 2x trudniej bo musisz rozwijać siłę żeby założyć kusze, um. strzelania z kuszy, zręczność bo od niej zależy dmg broni dystansowych no i jeszcze walkę mieczem chce.
  • Odpowiedz